LEGO 60350 Mėnulio tyrimų stotis
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 60350 Mėnulio tyrimų stotis


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60350 Mėnulio tyrimų stotis

Tikroviškas NASA įkvėptas kosminis žaidimo rinkinys

Su šiuo NASA įkvėptu LEGO City Mėnulio tyrimų stoties (60350) žaidimo rinkiniu laukia smagios misijos kosmose. Jis kupinas autentiškų detalių iš tikrų kosminių transporto priemonių ir įrangos, įskaitant Mėnulio modulį, VIPeR mėnuleigį ir gyvenamąjį modulį po kupolu su laboratorijomis, garažu, tambūru ir 6 astronautų minifigūrėles. Sujunkite šį rinkinį su kitais LEGO City Kosmoso žaislų serijos rinkiniais, kad pramogos kosmose niekad nesibaigtų.

Konstravimo ir žaidimo pramogos vaikams nuo 7 metų amžiaus
Prie šio LEGO rinkinio pridedamas spausdintas konstravimo vadovas ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti konstruojamus modelius iš visų kampų.

Išradingo žaidimo pasaulis
LEGO City Kosmoso žaislinius žaidimo rinkinius sudaro gausybe ypatybių pasižymintys modeliai, įkvėpti tikrų NASA mašinų, transporto priemonių ir kosminių laivų bei įkvepiantys astronautų personažai išradingam, nevaržomam žaidimui pagal realias kosmines misijas.

LEGO 60350 Mėnulio tyrimų stotis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

  • LEGO City kosmoso tematikos žaidimo rinkiniai. LEGO City Mėnulio tyrimų stotis (60350) yra kupina NASA įkvėptų detalių išradingam kosminiam žaidimui.
  • Kas yra dėžėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti Mėnulio tyrimų stočiai su kupolu ir transporto priemonėms, įskaitant Mėnulio modulį, droną su kranu, VIPeR mėnuleigį ir Mėnulio bagį, bei 6 astronautų minifigurėlės.
  • Sukurta išradingam žaidimui. Šis Mėnulio tyrimų stoties žaislas turi gyvenamąsias patalpas po kupolu su botanikos laboratorija ir garažu pirmame aukšte bei mokslinės laboratorijos, tambūro ir prisišvartavimo tunelio modulius.
  • Dovana išskirtinei progai. Šį LEGO City kosmoso žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams ir kosmoso gerbėjams nuo 7 metų amžiaus.
  • Tyrimų stoties matmenys. Sukonstruota Mėnulio tyrimų stotis yra 13 cm aukščio, 40 cm pločio ir 25 cm gylio.
  • Su LEGO minifigūrėlių priedais. Šis žaislinis stoties žaidimo rinkinys turi smagių priedų išradingam žaidimui, įskaitant planetos paviršiaus skaitytuvo, augalų, puodelių ir šalmų elementus.
  • Pridedamas interaktyvus skaitmeninis konstravimo vadovas. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelius iš visų kampų, konstruodami su LEGO Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
  • Lavina vaikų kūrybingumą. LEGO City Kosmoso žaislai įkvėpti tikrų NASA mašinų, transporto priemonių ir kosminių laivų nevaržomam kūrybiškam žaidimui pagal tikrus įvykius.
  • Dėmesys kokybei. Visi LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą - nuo pat 1958 metų.
  • Svarbiausia sauga. LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 60350 Mėnulio tyrimų stotis išleistas 2022m. Rinkinyje yra 786 dalys. Rinkinyje yra 6 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_60350-1_N_S_0
5702017161792
673419359184
Skaičius
60350-1
EAN
5702017161792
Svoris
1.46 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
48 x 37.8 x 7.05 cm
Tema
LEGO City
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
786
Minifigūrų kiekis
6
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)