LEGO 70427 Welkom bij Hidden Side
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 70427 Sveiki atvykę į Hidden Side


  • Nauja.

24,99 € Su mokesčiais

20,65 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Hidden SideAlle LEGO

Aprašymas LEGO 70427 Sveiki atvykę į Hidden Side

Stulbinantis LEGO vaiduoklių medžioklės žaislas vaikams su programėle

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti „LEGO Hidden Side“ visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) patirtį. Vaiduoklių medžioklės žaislas „Sveiki atvykę į „Hidden Side“ (70427) sujungia atvirą kūrybišką LEGO konstravimo žaislų žaidimą su programėle - dėl to sąveika su modeliu sužadina įvykius skaitmeniniame pasaulyje. Interaktyvus konstravimo žaislas vaikams. Šis apsėstas metro modelis atskleidžia vaiduoklių pasaulį, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama programėle „LEGO AR“. Tada vaikai medžioja vaiduoklius, kaunasi su bosu vaiduokliu Lady e ir tiria bei atskleidžia paslaptis vieni arba su draugais internetu. O su 4 minifigūrėlėmis taip pat yra vietos išradingam žaidimui vaidmenimis! Sveiki atvykę į „Hidden Side“. „LEGO Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais.

LEGO 70427 Sveiki atvykę į Hidden Side yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Hidden Side tema.

Funkcijos

  • Šis „LEGO Hidden Side“ konstravimo žaislas sujungia atvirą kūrybišką LEGO konstravimo žaidimo rinkinių žaidimą su programėle nuostabiai vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) žaidimo patirčiai. Idealiai tinka vaikams nuo 7 metų amžiaus.
  • Kas yra dėžutėje? Interaktyvus „LEGO Hidden Side“ apsėsto metro modelis su smagiomis ypatybėmis ir funkcijomis bei vaiduoklių medžiotojo Jack ir apsėstųjų Axel Chops, Scrimper ir Waylon minifigūrėlės. Šis apsėstas metro modelis atskleidžia stulbinantį skaitmeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle „LEGO Hidden Side“. Tada vaikai gali medžioti vaiduoklius, atskleisti paslaptis ir kautis su vaiduoklių bosu Lady e.
  • Ieškote gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovanos vaikams nuo 7 metų amžiaus? Šis „LEGO Hidden Side“ žaidimo rinkinys yra puiki dovanos idėja LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams, kuriuos traukia virtualioji realybė ir skaitmeniniai žaidimai.
  • Sukonstruotas LEGO Sveikiatvykę į „Hidden Side“ (70427) modelis yra 17 cm aukščio, 22 cm pločio ir 13 cm gylio.
  • Konstravimo žaislui nereikalingos baterijos. PR programėle „Hidden Side“ galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
  • Šiuo „LEGO Hidden Side“ papildytosios realybės su programėle naudojamu konstravimo rinkiniu paprasta pradėti naudotis. Jis turi paprastas instrukcijas dėžėje ir internete, tad pakanka atidaryti kaladėlių maišelius ir pramogos prasideda!
  • „LEGO Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
  • „LEGO Hidden Side“ žaisliniai konstravimo rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir kokybės reikalavimus, kad užtikrintume, jog visos LEGO kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.
  • „LEGO group“ mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja mūsų konstravimo kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 70427 Sveiki atvykę į Hidden Side išleistas 2020m. Rinkinyje yra 189 dalys. Rinkinyje yra 4 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_70427-1_N_S_0
Nauja
21 Prekės
5702016616088
673419317672
Skaičius
70427-1
EAN
5702016616088
Svoris
26.2 x 19.1 x 6.1 cm
Tema
LEGO Hidden Side
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.375 KG
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
189
Minifigūrų kiekis
4
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)