LEGO 70434 Bovennatuurlijke racewagen
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 70434 Antgamtinis lenktynių automobilis


 • Nauja.

29,99 € Su mokesčiais

24,79 € Be mokesčių

notifications_active Paskutinė prekė

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Hidden SideAlle LEGO

Aprašymas LEGO 70434 Antgamtinis lenktynių automobilis

LEGO PR vaiduoklių medžioklės konstravimo žaislas vaikams

Mažiesiems patiks pribloškianti Hidden Side visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasaulis. Šis LEGO Hidden Side Antgamtinio lenktynių automobilio (70434) žaidimo rinkinys sujungia konstruojamą modelį su programėle, kad suteiktų vieno arba kelių žaidėjų mišriosios realybės žaidimo patirtį, kurios metu sąveika su žaislu sužadina įvykius skaitmeniniame pasaulyje.

Daugiafunkcis ir interaktyvus
Antgamtinis lenktynių automobilis atskleidžia apsėstąjį Hidden Side pasaulį, kai į jį žvelgiama per išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, kuriame veikia LEGO Hidden Side PR programėlė. Tada vaikai gali tyrinėti, spręsti paslaptis, medžioti vaiduoklius ir kautis su vaiduoklių bosu Maxine Turbo veiksmo kupiname skaitmeniniame pasaulyje. Be to, vaikai gali sukeisti automobilio ratus iš važiavimo režimo į skrydžio režimą ir leistis į betarpiškus nuotykius su Jack, Vaughn ir Šešėlių sėlintojo minifigūrėlėmis bei šuns Spencer figūrėle.

Nuolat kintanti Hidden Side
LEGO Hidden Side suteikia interaktyvus papildytosios realybės (PR) žaidimo galimybę LEGO modeliams. Žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais

LEGO 70434 Antgamtinis lenktynių automobilis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Hidden Side tema.

Funkcijos

 • Vaikams nuo 7 metų amžiaus patiks šis LEGO Hidden Side rinkinys, kurį sudaro šaunus lenktynių automobilis gebantis sujungti kūrybiškas LEGO pramogas su skaitmeniniu žaidimu nuostabiai papildytosios realybės (PR) patirčiai vienam ar su draugais.
 • Kas yra dėžutėje? Šį LEGO papildytosios realybės žaidimo rinkinį sudaro interaktyvus Hidden Side lenktynių automobilis su šauniomis funkcijomis ir ypatybėmis, Jack, Vaughn ir Šešėlių sėlintojo minifigūrėlės bei šuns Spencer figūrėlė.
 • Šis LEGO lenktynių automobilio žaislas transformuojasi į jį žvelgiant pro išmanųjį įrenginį su nemokama LEGO PR programėle. Tada vaikai atskleidžia paslaptis, medžioja vaiduoklius ir kaunasi su bosu vaiduokliu Maxine Turbo apsėstame skaitmeniniame pasaulyje.
 • Šis LEGO Hidden Side žaislas idealiai pritaikytas LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka virtualioji realybė ir vaizdo žaidimai. Tai puiki Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana.
 • Sukonstruotas šis LEGO Hidden Side Antgamtinio lenktynių automobilio papildytosios realybės modelis (70434) yra 7 cm aukščio, 19 cm ilgio ir 11 cm pločio.
 • Konstravimo rinkiniui nereikalingos baterijos. PR programėle Hidden Side galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
 • Šiuo LEGO Hidden Side papildytosios realybės konstravimo rinkiniu paprasta pradėti naudotis. Rasite paprastas instrukcijas dėžėje ir internete - tiesiog praplėškite kaladėlių maišelius ir pramogos prasidės!
 • LEGO Hidden Side visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
 • Atitinka griežčiausius pramonės standartus ir reikalavimus, LEGO Hidden Side kaladėlės ir dalys yra vienodos kokybės, suderinamumo ir jas lengva sujungti bei atskirti kiekvieną kartą.
 • LEGO Hidden Side nuodugniai išbando mūsų LEGO dalis, kad užtikrintų, jog kiekvienas mūsų LEGO žaislinis žaidimo rinkinys atitiktų pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 70434 Antgamtinis lenktynių automobilis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 244 dalys. Rinkinyje yra 3 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_70434-1_N_S_0
Nauja
2 Prekės
5702016616156
673419318754
Skaičius
70434-1
EAN
5702016616156
Svoris
35.4 x 19.1 x 7 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.438 KG
Tema
LEGO Hidden Side
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
244
Minifigūrų kiekis
3
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)