LEGO 71360 Avonturen met Mario starter set
zoom_out_map
Išpardavimas!−20%

LEGO 71360 Nuotykių su Mario pradinis rinkinys


 • Nauja.

47,99 € Su mokesčiais

39,66 € Be mokesčių

59,99 €−20%

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Super MarioAlle LEGO

Aprašymas LEGO 71360 Nuotykių su Mario pradinis rinkinys

Pradinis rinkinys tikriems LEGO Mario nuotykiams!

Vaikai gali suvienyti jėgas su savo mėgstamu personažu realiame pasaulyje su šiuo LEGO Super Mario Nuotykių su Mario pradiniu rinkiniu (71360). Šį rinkinį sudaro LEGO Mario figūrėlė, kuri akimirksniu išraiškingai reaguoja LCD ekranuose ir per garsiakalbį. Žaidėjai renka virtualias monetas judindami LEGO Mario nuo pradžios vamzdžio iki galutinio vėliavos stiebo besisukančiomis ir debesų platformomis, ? bloku, ir super mūšiais su Goomba ir Bowser Jr. žaislinėmis figūrėlėmis. Perstatyk kaladėles ir sukurk naujus žaidimo lygius!

Patobulintas žaidimas
Nemokama LEGO Super Mario programėlė skirta patobulintam žaidimui su šiuo dovanojamu žaislu vaikams. Ji turi vaizdo priartinimo ir pasukimo priemones, kad konstruoti būtų lengviau, pasiūlo kitų kūrybiškų būdų konstruoti ir žaisti, be to, joje yra saugus forumas savo idėjomis dalytis su draugais.

Nevaržomas Mario!
Individualiam žaidimui ir draugijos varžyboms pritaikyti LEGO Super Mario rinkiniai perkelia visos šeimos mėgstamą personažą į realų pasaulį. Šis pradinis rinkinys ir papildomi rinkiniai atveria neribotas galimybes ir lavina uždavinių sprendimo įgūdžius.

LEGO 71360 Nuotykių su Mario pradinis rinkinys yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Super Mario tema.

Funkcijos

 • Gerbėjai gali pradėti tyrinėti pramogų kupiną LEGO Super Mario visatą su šiuo Nuotykių su Mario pradiniu rinkiniu (71360), kurį sudaro 7 veiksmo kaladėlės įvairiai sąveikai su LEGO Mario figūrėle.
 • LEGO Mario turi spalvų jutiklius bei LCD ekranus akyse, burnoje ir pilve daugiau nei 100 skirtingų reakcijų judesiui išreikšti. Be to, jis turi garsiakalbį, kuris skleidžia pažįstamus garsus ir muzikėlę iš vaizdo žaidimo.
 • Šiame super žaislo rinkinyje LEGO Mario renka virtualias monetas bėgdamas ir šokinėdamas nuo pradžios vamzdžio iki pabaigos vėliavos stiebo per LEGO kaladėles, debesų platformas, ? bloką ir grumiasi su Goomba bei Bowser Jr. figūrėlėmis.
 • Šį 231 dalies kolekcinis LEGO žaislo rinkinys taps šaunia gimtadienio arba šventine dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus, kurie gali konstruoti ir žaisti kaip jiems patinka ir mokytis spręsti uždavinius smagiu kūrybišku būdu.
 • Perkonstruokite pradinį rinkinį ir sujunkite su LEGO Super Mario papildomais rinkiniais, kad sukurtumėte dar daugiau įdomių lygių bei žaidimų, kuriuose galima rungtis su draugais.
 • LEGO Mario figūrėlė, maitinama 2 x AAA baterijomis (nepridedamos), suteikia be galo interaktyvią žaidimo patirtį, nes ji akimirksniu reaguoja į žaidėjų veiksmus ir apdovanoja už kūrybiškumą.
 • Vaikams patik nemokama LEGO Super Mario programėlė, kurioje yra instrukcijų, pramogų, kūrybiško žaidimo ir kitų idėjų. Suderinamų „Android“ ir „iOS“ įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck.
 • LEGO Super Mario žaisliniai konstravimo rinkiniai puikiai tinka žaidimui vienam arba su grupe ir perkelia visos šeimos mėgstamą personažą į realų pasaulį unikaliu būdu, kuris atveria begalę užduočių naudojant papildymus ir perkonstruojant.
 • Konstruotojams nebūtina super žvaigždės galia, kad jie sujungtų ir atskirtų LEGO kaladėles! Nuo pat 1958 metų jos atitinka aukščiausius pramonės standartus, kad užtikrintų vienodą kokybę ir tvirtumą.
 • LEGO konstravimo kaladėlės ir detalės mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos visais įmanomais būdais, siekiant užtikrinti, kad visi LEGO rinkiniai atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 71360 Nuotykių su Mario pradinis rinkinys išleistas 2020m. Rinkinyje yra 231 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_71360-1_N_S_0
Nauja
7 Prekės
5702016618396
673419318327
Skaičius
71360-1
EAN
5702016618396
Svoris
31.7 x 26.2 x 9 cm
Tema
LEGO Super Mario
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
231
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.51 KG
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Taip 2x AAA
Statusas
Available
Baterijos pridedamos
Ne
chat Komentarai (0)