LEGO 71364 Uitbreidingsset: Whomps lavafort
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 71364 Whomp lavos negandų papildymas


 • Nauja.

24,99 € Su mokesčiais

20,65 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Super MarioAlle LEGO

Aprašymas LEGO 71364 Whomp lavos negandų papildymas

Karštas papildomas rinkinys su Whomp, Lavos burbule ir ne tik!

Užkaitinkite „LEGO Super Mario“ varžybų veiksmą su Whomp lavos bėdų papildomu rinkiniu (71364). Šis modulinis „LEGO Super Mario“ žaidimo rinkinys turi slankiojančią platformą, P Switch saugančio Whomp figūrėlę (yra tik šiame rinkinyje!) ir iš kaladėlių sukonstruojamą sistemą Lavos burbulės figūrėlei nuversti. Tai idealus dovanojamas žaislas vaikams, kurie turi LEGO Mario figūrėlę, esančią Nuotykių su Mario pradiniame rinkinyje (71360).

Šauni programėlė
Nemokamoje „LEGO Super Mario“ programėlėje yra intuityvios „Instructions PLUS“, kuriose rasite šaunių peržiūros įrankių, padėsiančių konstruoti šį modulį. Joje taip pat yra išradingų pasiūlymų, kaip konstruoti, perkonstruoti ir žaisti, be to, ji suteikia saugią platformą vaikams dalytis savo idėjomis su kitais Mario gerbėjais.

Nevaržomas Mario!
Kolekciniai žaisliniai „LEGO Super Mario“ žaidimo rinkiniai perkelia unikalų, visos šeimos mėgstamą personažą į realų pasaulį ir puikiai tinka varžyboms su draugais ir šeima arba žaidimui pavieniui. Pradinis rinkinys, papildomi rinkiniai ir galios paketai suteikia gerbėjams galimybę kurti savo lygius neribotoms kūrybinėms pramogoms.

LEGO 71364 Whomp lavos negandų papildymas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Super Mario tema.

Funkcijos

 • Vaikai gali sukonstruoti naują veiksmo kupiną lygį savo „LEGO Super Mario“ Nuotykių su Mario pradiniam rinkiniui ir rungtis su draugais su šiuo Whomp lavos bėdų papildomu rinkiniu (71364).
 • Žaidėjas gali sukurti savo paties iššūkių kupiną kelią su slankiojančia platforma, ant kurios LEGO Mario (figūrėlė nepridedama) galė balansuoti; be to, yra ir Whomp bei Lavos burbulės figūrėlės ir P Switch, kurį rasite tik šiame rinkinyje.
 • Vaikams patiks matyti ir girdėti skirtingas LEGO Mario reakcijas susidūrus su kiekvienu priešu ir stebėti, kaip nukovęs Whomp, atlikęs triukus ir aktyvinęs P Switch jis maudysis skaitmeninių monetų lietuje.
 • Šis 133 dalių kūrybiškas žaislinis LEGO žaidimo rinkinys taps puikia gimtadienio arba šventine dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus, kurie jau turi Nuotykių su Mario pradinį rinkinį (71360), įkvėpsiančia konstruoti ir kurti savo lygius.
 • Sukonstruotas pagal instrukcijas modulis yra 8,5 cm aukščio, 22 cm pločio ir 16,5 cm gylio, bet jį galima perkonstruoti ir įvairiai derinti su pradiniu rinkiniu bei kitais papildomais rinkiniais.
 • Šiam žaidimo rinkiniui nereikia baterijų - žaiskite su LEGO Mario figūrėle, kurią rasite pradiniame rinkinyje, kad būtų dar smagiau.
 • Nemokamoje programėlėje „LEGO Super Mario“ vaikai gali rasti konstravimo instrukcijų, šaunių skaitmeninių peržiūros įrankių ir saugią platformą dalytis savo idėjomis. Suderinamų „Android“ ir „iOS“ įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck.
 • Kolekciniai „LEGO Super Mario“ žaisliniai konstravimo rinkiniai legendinį veikėją perkelia į realų pasaulį. Jie suteikia gerbėjams galimybę išplėsti, perkonstruoti ir kurti savo pačių lygius, kuriuos galima įveikti pavieniui arba su draugais ir šeima.
 • Konstruotojams nebūtina superžvaigždės galia, kad jie sujungtų ir atskirtų LEGO kaladėles! Nuo pat 1958 m. kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus, kad užtikrintų vienodą kokybę ir tobulą sujungimą.
 • LEGO kaladėlės ir dalys kruopščiai tikrinamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad visi LEGO konstravimo žaislai atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 71364 Whomp lavos negandų papildymas išleistas 2020m. Rinkinyje yra 133 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_71364-1_N_S_0
Nauja
6 Prekės
5702016618433
673419319461
Skaičius
71364-1
EAN
5702016618433
Svoris
26.2 x 14.1 x 6.1 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.215 KG
Tema
LEGO Super Mario
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
133
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (2)