LEGO 71369 Uitbreidingsset: Eindbaasgevecht op Bowsers kasteel
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 71369 Bowser pilies kovos su bosu papildymas


 • Nauja.

189,99 € Su mokesčiais

157,02 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Super MarioAlle LEGO

Aprašymas LEGO 71369 Bowser pilies kovos su bosu papildymas

Tiltus drebinantis ir Bowser nuverčiantis papildomas rinkinys!

Žaidėjams patiks vartymo, drebinimo ir pusiausvyros iššūkiui, kuriuose jie ras šiame Bowser pilies kovos su bosu papildomame rinkinyje (71369). Puiki dovana vaikams, kurią galima prijungti prie „LEGO Super Mario“ pradinio rinkinio (71360). Šiame žaislinės pilies žaidimo rinkinyje yra besisukančios ir drebančios platformos, plaukmenys Bowser rankoms pakelti ir ? blokui bei Laiko blokui pasiekti, drebantis tiltas ir Bowser, Boo, Kaulelių bei Lavos burbulės figūrėlės.

Linksmybių kupina programėlė
Nemokamoje „LEGO Super Mario“ programėlėje yra intuityvios „Instructions PLUS“, kuriose rasite šaunių peržiūros įrankių, kad konstruoti būtų dar smagiau. Be to, programėlėje rasite šaunių ir kūrybiškų patarimų, kaip perkonstruoti ir žaisti, bei saugią platformą gerbėjams dalintis idėjomis.

Neribotas žaidimas
Varžyboms su kompanija arba individualiam žaidimui puikiai pritaikyti kolekciniai „LEGO Super Mario“ rinkiniai perkelia visos šeimos mėgstamą personažą į realų pasaulį. Modulinis pradinis rinkinys ir papildomi rinkiniai bei galios paketai suteikia gerbėjams galimybę kurti savo lygius ir kūrybiškai bei linksmai žaisti valandų valandas.

LEGO 71369 Bowser pilies kovos su bosu papildymas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Super Mario tema.

Funkcijos

 • Žaidėjai turės nugalėti priešus vartymo, drebinimo ir pusiausvyros iššūkiuose pridėję šį veiksmo kupiną Bowser pilies kovos su bosu papildomą rinkinį (71369) prie „LEGO Super Mario“ pradinio rinkinio.
 • Šiame„LEGO Super Mario“ žaisliniame vaikams skirtame konstravimo rinkinyje yra Bowser, Kaulelių, Boo ir Lavos burbulės figūrėlės bei pilies bokštai su besisukančiomis ir drebančiomis platformomis, ? blokas ir Laiko blokas, kad žaisti būtų dar įdomiau.
 • Vaikams patiks kovoti su paskutiniu bosu Bowser, su LEGO Mario(figūrėlė nepridedama) trypti ant plaukmenų, kad pakeltų Bowser rankas ir pasiektų Laiko bloką ir ? bloką, bei drebinti tiltą tol, kol šis nukris.
 • Šis 1010 dalių LEGO konstravimo rinkinys taps šaunia gimtadienio arba šventine dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, įkvėpsiančia juos kurti savo pačių unikalius lygius ir pridėti juos prie turimo Nuotykių su Mario pradinio rinkinio (71360).
 • Sukonstruotas pagal instrukcijas šis rinkinys yra 23 cm aukščio, 47 cm pločioir 34 cm gylio, bet jį galima perkonstruoti ir įvairiai derinti su pradiniu rinkiniu bei kitais „LEGO Super Mario“ papildomais rinkiniais.
 • Šiam papildomam rinkiniui nereikia baterijų - derinkite su LEGO Mario figūrėle, kurią rasite pradiniame rinkinyje, kad žaidimas prasidėtų.
 • Nemokamoje intuityvioje programėlėje „LEGO Super Mario“ vaikai gali rasti konstravimo instrukcijų, skaitmeninių peržiūros įrankių ir saugią platformą dalytis idėjomis. Suderinamų „Android“ ir „iOS“ įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck.
 • Kolekciniai „LEGO Super Mario“ žaisliniai žaidimo rinkiniai perkelia legendinį, visos šeimos mėgstamą personažą į tikrovę ir suteikia gerbėjams begalę galimybių plėsti, perkonstruoti ir pritaikyti savo pačių lygius bei žaidžiant varžytis su kitais.
 • Nuo pat 1958 m. LEGO kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus, kiekvieną kartą užtikrindamos lengvą ir saugų sujungimą, kad konstruotojams nereikėtų superžvaigždžių galios joms sujungti ir atskirti.
 • LEGO konstravimo kaladėlės ir detalės mėtomos, gniuždomos, sukamos, kaitinamos ir analizuojamos, kad galėtumėte neabejoti, jog šis unikalus žaislinis žaidimo rinkinys atitinka aukščiausius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 71369 Bowser pilies kovos su bosu papildymas išleistas 2020m. Rinkinyje yra 1010 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 8 metų.
LEGO
S_71369-1_N_S_0
Nauja
229 Prekės
5702016618488
673419319515
Skaičius
71369-1
EAN
5702016618488
Svoris
48 x 37.8 x 9.4 cm
Tema
LEGO Super Mario
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
1010
Pakuotės matmenys (ixpxa)
1.384 KG
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
8+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)