LEGO 71374 Nintendo entertainment System
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 71374 Nintendo entertainment System


 • Nauja.

279,99 € Su mokesčiais

231,40 € Be mokesčių

check Sandelyje pas mūsų tiekėją. Dviem darbo dienomis ilgesnis pristatymo laikas.

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas trečiadienis 26 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas trečiadienis 26 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Super MarioAlle LEGO

Aprašymas LEGO 71374 Nintendo entertainment System

Atkurkite „Nintendo entertainment System“ LEGO stiliumi!

Mėgstate videožaidimus? Žaisdavote „Super Mario Bros.“? O gal tiesiog mėgstate laisvu laiku užsiimti savarankiška kūrybine veikla? Jei taip, šis nostalgiškas „LEGO Nintendo entertainment System“ (71374) modelio rinkinys bus kaip tik jums. Autentiškas ir interaktyvus
Iš kaladėlių sukonstruojama NeS gausi realistiškų detalių, tarp kurių yra atidaromas skyrius „Game Pak“ su užfiksavimo funkcija ir valdiklis su prijungiamu laidu ir kištuku. Kompiuterinių žaidimų konsolė turi sukonstruojamą retro stiliaus televizorių su 8 bitų Mario figūrėle slenkančiame ekrane ir veiksmo plytelę, kurią galima nuskaityti su LEGO Super Mario (figūrėlė nepridedama; ją rasite „LEGO Super Mario“ pradiniame rinkinyje - 71360), kad jis reaguotų į ekrane pasirodančius priešus, kliūtis ir galias visai kaip „Super Mario Bros.“ žaidime. Kūrybiškos pramogos
Šis unikalus rinkinys yra įkvepiančios LEGO konstravimo rinkinių suaugusiesiems dalis, kurie taps šauniomis dovanomis jums ir draugams, mėgstantiems „pasidaryk pats“ iššūkius ir išdidžiai demonstruoti savo

LEGO 71374 Nintendo entertainment System yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Super Mario tema.

Funkcijos

 • Sužadinkite nostalgiškus prisiminimus konstruodami šią iš LEGO kaladėlių sukonstruojamą, nuostabių detalių kupiną „Nintendo entertainment System“ (71374) ir interaktyvų, 9-tojo dešimtmečio stiliaus televizorių, kuriame rodomas klasikinis „Super Mario Bros.“ žaidimas.
 • Televizorius turi rankena valdomą slinkties ekraną ir, jei nuskaitysite veiksmo kaladėlę įstatę LEGO Mario (figūrėlė nepridedama) į viršuje esantį lizdą, jis reaguos į ekrane rodomus priešus, kliūtis ir galias.
 • Autentiškos NeS kompiuterinių žaidimo konsolės detalės atkurtos LEGO stiliumi, įskaitant valdiklį ir atidaromą lizdą sukonstruojamam „Game Pak“ su realistiška užfiksavimo funkcija, kad nudžiugintų „Super Mario Bros.“ gerbėjus.
 • Nesvarbu, ar anksčiau žaidėte NeS, mėgstate retro stiliaus daiktus ar tiesiog ieškote įtraukiančio, smagaus, kūrybiško „pasidaryk pats“ projekto, kuris suteiks jėgų, šis 2646 dalių modelio konstravimo rinkinys bus kaip tik jums.
 • Sukonstruojamas televizorius yra daugiau kaip 22,5 cm aukščio, 23,5 cm pločio ir 16 cm gylio ir kartu su NeS modeliu taps šauniu papuošimu namuose arba biure. Be to, tai bus geriausia LEGO dovana draugams, mėgstantiems kompiuterinius žaidimus.
 • Nereikia baterijų - žaiskite su LEGO Mario figūrėle, kurią rasite „LEGO Super Mario“ Nuotykių su Mario pradiniame rinkinyje (71360), kad suaktyvintumėte interaktyvias televizoriaus funkcijas.
 • Paprastos instrukcijos padeda užtikrintai konstruoti net neturintiems patirties su LEGO. Taip pat pridedamas iliustruotas bukletas apie „Nintendo entertainment System“ sukūrimą ir klasikinius NeS žaidimus.
 • Šis kolekcinis konstravimo rinkinys suaugusiesiems yra įkvepiančių LEGO modelių rinkinių kolekcijos, skirtos jums, patyrusiems konstruotojams, ieškantiems naujo kūrybinio „pasidaryk pats“ projekto, dalis.
 • LEGO konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir sujungimą bei lengvą atskyrimą kiekvieną kartą - nuo pat 1958 metų.
 • LEGO kaladėlės ir detalės mėtomos, gniuždomos, sukamos, kaitinamos ir kruopščiai analizuojamos siekiant užtikrinti, kad šis unikalus LEGO konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 71374 Nintendo entertainment System išleistas 2020m. Rinkinyje yra 2646 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 18 metų.
LEGO
S_71374-1_N_S_0
Nauja
300 Prekės
5702016618532
673419326322
Skaičius
71374-1
EAN
5702016618532
Svoris
58.2 x 48 x 12.4 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
4.16 KG
Tema
LEGO Super Mario
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
2646
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
18+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired backorder
chat Komentarai (0)