LEGO 71376 Uitbreidingsset: De val van Thwomp
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 71376 Krintančių luitų papildymas


 • Nauja.

39,99 € Su mokesčiais

33,05 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Super MarioAlle LEGO

Aprašymas LEGO 71376 Krintančių luitų papildymas

Iššūkių kupinas „LEGO Super Mario“ papildomas rinkinys su luitu

Padovanokite „LEGO Super Mario“ gerbėjams smagų išbandymą su šiuo Krintančių luitų papildomu rinkiniu (71376). Nuostabi dovana vaikams, kurią galima pridėti prie „LEGO Super Mario“ pradinio rinkinio (71360). Šis kolekcinis žaislinis žaidimo rinkinys turi slankiojančią platformą, skirtą LEGO Mario (figūrėlė nepridedama; ją rasite pradiniame rinkinyje), su 2 skirtingo sudėtingumo balansavimo galimybėmis, luito ir 2 Lavos burbulės figūrėles bei Lavos burbulės apvertimo funkciją.

Skaitmenizuokitės
Su skaitmeninėmis „Instructions PLUS“ nemokamoje „LEGO Super Mario“ programėlėje šį rinkinį konstruosite lengviau ir žaisite linksmiau - jose yra priartinimo ir pasukimo peržiūros įrankių, pasiūlymų, kaip kūrybiškai perkonstruoti ir žaisti, bei saugi platforma, kurioje gerbėjai gali dalintis idėjomis.

Linksmybės su Mario realiame pasaulyje
„LEGO Super Mario“ rinkiniai perkelia visos šeimos mėgstamą veikėją į realų pasaulį. Modulinio pradinio rinkinio konstravimo žaislas ir papildomi rinkiniai bei galios paketai suteikia gerbėjams galimybę kurti savo unikalius lygius ir žaisti valandų valandas su kompanija arba pavieniui.

LEGO 71376 Krintančių luitų papildymas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Super Mario tema.

Funkcijos

 • Žaidėjai turės pademonstruoti savo įgūdžius ir išvengti krintančių luitų su šiuo išbandymų kupinu „LEGO Super Mario“ Krintančių luitų papildomu rinkiniu (71376), kuris „LEGO Super Mario“ pradinį rinkinį papildys dar vienu smagiu lygiu.
 • Šiame „LEGO Super Mario“ žaisliniame žaidimo rinkinyje yra slankiojanti platforma, skirta LEGO Mario (figūrėlė nepridedama; ją rasite pradiniame rinkinyje), luito ir 2 Lavos burbulės figūrėlės bei strypas luitui nuslysti.
 • Vaikai gali pasirinkti, ar LEGO Mario padėti ant dygliuotos, ar lygios slankiojančios platformos dalies, kad dar labiau save išbandytų ir pajustų stipresnį laimėjimo jausmą.
 • Šis 393 dalių LEGO konstravimo rinkinys taps smagia gimtadienio arba šventine dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, sužadinančia jų vaizduotę kurti naujus lygius savo Nuotykių su Mario pradiniam rinkiniui (71360).
 • Sukonstruotas pagal instrukcijas šis modulinis rinkinys yra daugiau kaip 32,5 cm aukščio, 27 cm pločio ir 17,5 cm gylio. Jį galima perkonstruoti ir įvairiais būdas derinti su pradiniu rinkiniu ir kitais papildomais rinkiniais.
 • Šiam papildomam rinkiniui baterijų nereikia - veiksmas prasidės sujungus su pradiniu rinkiniu.
 • Nemokamoje „LEGO Super Mario“ programėlėje yra instrukcijų ir kūrybiško žaidimo idėjų, be to, tai - saugi platforma dalytis idėjomis. Suderinamų „Android“ ir „iOS“ įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck.
 • Kolekciniai „LEGO Super Mario“ konstravimo žaislai visos šeimos mėgstamą veikėją perkelia į realų pasaulį. Jie suteikia gerbėjams nesibaigiančių galimybių pildyti, perkonstruoti ir pritaikyti savo pačių lygius, kuriuos bus galima įveikti su kitais arba žaisti pavieniui.
 • Konstruotojams nebūtina superžvaigždės galia, kad jie sujungtų ar atskirtų LEGO kaladėles! Nuo 1958 m. LEGO kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus, kad kaskart užtikrintų vienodą ir saugų sujungimą.
 • LEGO konstravimo kaladėlės įvairiai išbandomos ir analizuojamos, kad galėtumėte neabejoti, jog šis unikalus žaislinis žaidimo rinkinys atitiks aukščiausius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 71376 Krintančių luitų papildymas išleistas 2020m. Rinkinyje yra 393 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 8 metų.
LEGO
S_71376-1_N_S_0
Nauja
91 Prekės
5702016687194
673419324915
Skaičius
71376-1
EAN
5702016687194
Svoris
KG
Tema
LEGO Super Mario
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
393
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
8+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)