LEGO 71387 Nuotykių su Luigi pradinis rinkinys
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išpardavimas!−20%

LEGO 71387 Nuotykių su Luigi pradinis rinkinys


 • Nauja.

47,99 € Su mokesčiais

39,66 € Be mokesčių

59,99 €−20%

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Super MarioAlle LEGO

Aprašymas LEGO 71387 Nuotykių su Luigi pradinis rinkinys

Pradinis rinkinys tikriems LEGO Luigi nuotykiams!

Supažindinkite vaikus su interaktyvia LEGO Super Mario visata su šiuo nuotykių su Luigi pradiniu rinkiniu (71387). Tai puiku dovana pažangiems vaikams, kurią sudaro LEGO Luigi figūrėlė, reiškianti išraiškingas reakcijas vaizdu LCD ekrane ir garsu. Žaidėjai renka skaitmenines monetas, kad padėtų LEGO Luigi įveikti sukamųjų sūpynių ir skraidymo užduotis, bendrauti su rožiniu Yoshi įveikti Boom Boom bei kaulinį Goomba. Riešutų kremo spalvos kaladėlės šioje Bokšto aplinkoje taip pat sukelia skirtingas LEGO Luigi reakcijas, o ? blokelis suteikia papildomų apdovanojimų.

Kūrybiškos pramogos
Raskite nemokamas konstravimo instrukcijas nemokamoje LEGO Super Mario programėlėje, kuri taip pat pasiūlys idėjų, kaip perkonstruoti lygius ir ne tik.

Neribotos galimybės
Kolekciniai LEGO Super Mario žaidimo rinkiniai siūlo naują žaidimo būdą realiame pasaulyje su legendiniais Super Mario personažais. Pradiniai bei papildomi rinkiniai ir galios paketai derinami neribotais būdais, kad gerbėjai galėtų kurti savus lygius.

LEGO 71387 Nuotykių su Luigi pradinis rinkinys yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Super Mario tema.

Funkcijos

 • Supažindinkite Super Mario gerbėjus su fizine LEGO Super Mario visata su šiuo Nuotykių su Luigi pradiniu rinkiniu (71387), kurį sudaro interaktyvi LEGO Luigi figūrėlė smagiam interaktyviam žaidimui.
 • LEGO Luigi turi spalvų jutiklį, LCD ekraną įvairioms reakcijoms į judesius reikšti ir garsiakalbį, kuris skleidžia klasikinius garsus ir muziką ir vaizdo žaidimo.
 • Keliaukite su LEGO Luigi nuo pradinio vamzdžio iki pabaigos stulpo, rinkdami skaitmenines monetas sukamųjų sūpynių ir skraidymo užduotims bei sąveikaudami su ? blokeliu ir rožinio Yoshi, Boom Boom ir kaulinio Goomba figūrėlėmis.
 • Riešutų kremo spalvos kaladėlės, kurių gausu Bokšto aplinkoje, sukelia skirtingas LEGO Luigi reakcijas.
 • Šis modulinis 280 dalių LEGO konstravimo rinkinys taps smagia gimtadienio arba šventine dovana išradingiems vaikams nuo 6 metų amžiaus. Jį galima perkonstruoti ir derinti su kitais LEGO Super Mario rinkiniais įvairiausiais būdais.
 • LEGO Luigi figūrėlė, maitinama 2 x AAA baterijomis (nepridedamos), suteikia be galo interaktyvią žaidimo patirtį, nes ji akimirksniu reaguoja į žaidėjų veiksmus ir apdovanoja už kūrybiškumą.
 • Nemokamoje LEGO Super Mario programėlėje pateikiamos konstravimo instrukcijos, kūrybiniai patarimai saugi platforma, kurioje vaikai gali dalytis idėjomis. Suderinamų „Android“ ir „iOS“ įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck.
 • Kolekciniai „LEGO Super Mario“ žaidimo rinkiniai perkelia legendinius, Super Mario personažus į tikrovę ir suteikia gerbėjams neribotus būdus plėsti, perkonstruoti, pritaikyti ir kurti savo pačių unikalius lygius.
 • LEGO kaladėlės ir dalys tenkina reiklius pramonės standartus, kad užtikrintume, jog jos dera vienos su kitomis ir paprastai bei tvirtai susijungia - taip yra jau nuo pat 1958 metų.
 • LEGO komponentai yra išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos tenkina griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 71387 Nuotykių su Luigi pradinis rinkinys išleistas 2021m. Rinkinyje yra 280 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_71387-1_N_S_0
Nauja
17 Prekės
5702016912593
673419339315
Skaičius
71387-1
EAN
5702016912593
Tema
LEGO Super Mario
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
280
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Available
chat Komentarai (0)