LEGO 71403 Nuotykių su Persikute pradinis rinkinys
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 71403 Nuotykių su Persikute pradinis rinkinys


 • Nauja.

59,99 € Su mokesčiais

49,58 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Super MarioAlle LEGO

Aprašymas LEGO 71403 Nuotykių su Persikute pradinis rinkinys

Pradinis rinkinys LEGO Persikutės nuotykiams

Supažindinkite vaikus su interaktyvia LEGO Super Mario visata su šiuo Nuotykių su Persikute pradiniu rinkiniu (71403). Jį sudaro LEGO Persikutės figūrėle, kuri akimirksniu išraiškingai reaguoja LCD ekranuose ir per garsiakalbį. LEGO Persikutę galima susieti su LEGO Mario arba LEGO Luigi (figūrėlės nepridedamos) „Bluetooth“ ryšiu, kad laimėtumėte premijos monetų už komandinį darbą.

Vaisinės pramogos Pramogaukite su dovanų iššūkiais ir paleiskite Lavos burbulę, kad nuverstumėte Lemmy iš bokšto. Pelnykite skaitmeninių monetų už pagalbą LEGO Persikutei suptis sūpynių rinkiniu ir už sąveiką su Geltona Rupūže. Skraidanti ? kaladėlė taip pat teikia atlygį LEGO Persikutė gali „suvalgyti“ šiame žaidimo rinkinyje esantį raudoną vaisių, kuris aktyvina smagias reakcijas ir suteikia papildomų monetų. Jį taip pat galima duoti Geltonai Rupūžei arba kitai interaktyviai figūrėlei (nepridedama). Konstravimo instrukcijas rasite programėlėje LEGO Super Mario.

Nevaržomas kūrybiškumas Kolekciniai LEGO Super Mario pradiniai rinkiniai ir papildomi rinkiniai suteikia gerbėjams galimybę papildyti, perkonstruoti ir kurti unikalius lygius.

LEGO 71403 Nuotykių su Persikute pradinis rinkinys yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Super Mario tema.

Funkcijos

 • Leiskitės į nuotykius su Persikute. Padovanokite Super Mario gerbėjams naują būdą žaisti LEGO Super Mario visatoje su šiuo LEGO Persikutės Pradiniu rinkiniu (71403).
 • Interaktyvi LEGO Persikutės figūrėlė. Ji turi spalvų jutiklį, LCD ekraną įvairioms reakcijoms į judesius reikšti ir garsiakalbį, kuris skleidžia klasikinius garsus ir muziką iš vaizdo žaidimo.
 • Skaitmeninių monetų žaidimas. Šį žaislinį žaidimo rinkinį sudaro Pradinis vamzdis, Finišo stulpas, sūpynių rinkinys, Lavos burbulės svaidymo iššūkis, skraidanti ? kaladėlė ir Lemmy bei Geltonos Rupūžės figūrėlės.
 • Vaisinės pramogos. Raudonas vaisius sukelia smagias LEGO Persikutės reakcijas ir jį galima padovanoti Geltonai Yoshi arba kitai interaktyviai figūrėlei (nepridedama). „Suvalgykite“ vaisių ir pelnykite skaitmeninių monetų.
 • Perkonstruokite ir derinkite. Šį modulinį 354 dalių LEGO konstruktorių galima perkonstruoti ir derinti su kitais LEGO Super Mario rinkiniais. Jis taps smagia gimtadienio ar šventine dovana kūrybingiems vaikams nuo 6 metų amžiaus.
 • Suvienykite jėgas. LEGO Persikutės figūrėlei reikia 2 x AAA baterijų (nepridedamos) ir ją galima susieti „Bluetooth“ ryšiu su LEGO Luigi arba LEGO Mario (papildomos figūrėlės nepridedamos) žaidimui dviese.
 • Skaitmeninės instrukcijos. Papildomoje programėlėje LEGO Super Mario yra konstravimo instrukcijų, įkvepiančių idėjų ir ne tik. Suderinamų „Android“ ir „iOS“ įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck.
 • Konstruokite unikalius lygius. Kolekciniai LEGO Super Mario konstravimo rinkiniai suteikia neribotų būdų papildyti, perkonstruoti ir kurti unikalius lygius ištisoms valandoms monetų rinkimo pramogoms.
 • Užtikrinta kokybė. LEGO kaladėlės ir dalys atitinka griežtus pramonės standartus, kad užtikrintume, jog jos dera vienos su kitomis ir paprastai bei tvirtai susijungia: taip yra jau nuo pat 1958 metų.
 • Svarbiausia sauga - LEGO dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos tenkina reiklius pasaulinius saugos standartus.

LEGO 71403 Nuotykių su Persikute pradinis rinkinys išleistas 2022m. Rinkinyje yra 354 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_71403-1_N_S_0
Nauja
102 Prekės
5702017155234
673419357098
Skaičius
71403-1
EAN
5702017155234
Tema
LEGO Super Mario
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
354
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)