LEGO 71705 Destiny's Bounty
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 71705 Likimo dovana


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO NinjagoAlle LEGO

Aprašymas LEGO 71705 Likimo dovana

Interaktyvus ir detalus NINJAGO laivas su 7 minifigūrėlėmis

Kūrybingi vaikai, kuriems patinka konstruoti klasikinius LEGO NINJAGO laivų rinkinius mėgsta žaisti su smagiais žaislais, be galo pamėgs Likimo dovaną (71705). Šį detalų ir interaktyvų konstravimo rinkinį sudaro NINJAGO LEGO laivas ir 7 nindzių veiksmo figūrėlės, įskaitant Wu, Kai, Zane ir Cole.

Įspūdingas LEGO NINJAGO laivo rinkinys
Mažiesiems nindzėms patiks legendiniai NINJAGO nuotykiai su šiuo veiksmo kupinu ir interaktyviu nindzių žaidimo rinkiniu, atnaujintu NINJAGO laivu iš TV serialo sezono. Vaikams patiks pasitelkti savo vaizduotę su šiuo NINJAGO Likimo dovanos rinkiniu.

Smagūs žaislai išradingam žaidimui
LEGO NINJAGO konstravimo rinkiniai vaikams perkelia juos į įtemptų nuotykių pasaulį, kuriame jie gali suvienyti jėgas su savo nindzių herojais ir sutriuškinti blogiukų kariauną. NINJAGO gerbėjus sužavės šis didelis žaidimo rinkinio, laivų, automobilių, drakonų, šventyklų ir konstruojamų figūrėlių pasirinkimas.

LEGO 71705 Likimo dovana yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Ninjago tema.

Funkcijos

  • Detalus ir atnaujintas NINJAGO Likimo dovanos rinkinys su 7 minifigūrėlėmis, su kuriomis nindzių gerbėjai galės atkuri įspūdingąjį NINJAGO pasaulį. Tai – puikus konstravimo rinkinys vaikams, kuriems patinka kurti savas istorijas.
  • NINJAGO Legacy rinkinys su puikiuoju LEGO laivu Likimo dovana ir 7 minifigūrėlėmis: Wu, Kai, Jaunasis Lloyd Garmadon, Samurai X, Zane, Jay ir Cole. NINJAGO gerbėjai galės pasitelkti savo žaidimui vaidmenimis gausybę personažų.
  • Šis nindzių žaislas Likimo dovana suteikia vaikams galimybę prisiminti spalvingą NINJAGO istoriją iš TV serialo 1 sezono. Aistringiems nindzių gerbėjams patiks nuleisti inkarą, pasukti variklius ir iškelti bures.
  • Šis 1 781 dalių žaidimo rinkinys suteiks smagią konstravimo patirtį berniukams ir mergaitėms nuo 9 metų amžiaus ir taps puikia gimtadienio dovana. 2020 metų birželio žaidimo rinkinys suteikia kūrybingiems mažiesiems pasinerti į unikalų fantazijos pasaulį.
  • Su NINJAGO Likimo dovanos rinkiniu galima žaisti namuose arba pasiimti su savimi dar įspūdingesniems NINJAGO nuotykiams. LEGO laivas yra 32 cm aukščio, 44 cm ilgio ir 38 cm pločio.
  • Puikios naujienos! Kad vaikai galėtų patirti smagiausias pramogas su Likimo dovana, nereikia jokių baterijų – laivas bus paruoštas žaidimui vos sukonstruotas, todėl jam niekad neteks mirkti uoste.
  • Prie žaidimo rinkinio pridedamos aiškios instrukcijos, kad vaikai galėtų kuo greičiau sukonstruoti savo NINJAGO laivą ir išplaukti į jūsų mūšį.
  • LEGO NINJAGO konstravimo rinkiniai vaikams įkvepia mažųjų vaizduotę ir suteikia jiems galimybę persikelti į nesibaigiančių pramogų ir išradingo žaidimo pasaulį su savo nindzių didvyrių įgula.
  • LEGO kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus daugiau nei 60 metų, todėl užtikrina, kad jos yra vienodos kokybės, suderinamos ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria tiek sausumoje, tiek atviroje jūroje.
  • Šiam nindzių žaidimo rinkiniui naudojamos LEGO kaladėlės atitinka aukščiausius pasaulinius saugos irkokybės standartus. Rinkdamiesi smagius LEGO žaislus mažiesiems galite neabejoti jos saugumu.

LEGO 71705 Likimo dovana išleistas 2020m. Rinkinyje yra 1781 dalys. Rinkinyje yra 8 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 9 metų.
LEGO
S_71705-1_N_S_0
5702016616910
673419318129
Skaičius
71705-1
EAN
5702016616910
Svoris
58.2 x 37.8 x 8.7 cm
Tema
LEGO Ninjago
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
1781
Pakuotės matmenys (ixpxa)
2.241 KG
Minifigūrų kiekis
8
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
9+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)