LEGO 75312 Boba Fett erdvėlaivis
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 75312 Boba Fett erdvėlaivis


 • Nauja.

49,99 € Su mokesčiais

41,31 € Be mokesčių

notifications_active Paskutinė prekė

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Star WarsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 75312 Boba Fett erdvėlaivis

Boba Fett erdvėlaivis su smaigų šaudyklėmis žaidimui ir eksponavimui

Su šia Boba Fett erdvėlaivio (75312) LEGO versija „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjai gali žaisti galvų medžioklės misijas ir kovas. Jis turi rankeną, kad juo būtų patogiau „skraidyti“, atidaromą kabiną LEGO minifigūrėlei, pasukamus sparnus, 2 smaigų šaudykles ir 2 sukamuosius dvigubus blasterių pabūklus (nešaudančius). Šiame aukščiausios kokybės rinkinyje taip yra Boba Fett ir Mandalorian LEGO minifigūrėlės su ginklais ir karbonito kaladėle, kuri telpa erdvėlaivio krovinių skyriuje.

Žaiskite ir eksponuokite
Taip pat yra transporteris erdvėlaiviui gabenti, kurį galima naudoti kaip stovą, kad vaikai galėtų eksponuoti šį nuostabų konstravimo žaislą vertikalioje skrydžio padėtyje. Rinkinys turi aiškias instrukcijas, kad užtikrintai konstruotų net LEGO pradedantieji.

Pramogų galaktika
LEGO Group kuria konstruojamas „Žvaigždžių karų“ erdvėlaivių, transporto priemonių, vietovių ir personažų versijas nuo pat 1999 metų. LEGO Star Wars tema susilaukė didžiulio pasisekimo, o konstravimo rinkiniai tapo puikiomis dovanomis bet kokio amžiaus gerbėjams.

LEGO 75312 Boba Fett erdvėlaivis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Star Wars tema.

Funkcijos

 • Vaikai gali atkurti „Star Wars: The Mandalorian“ 2 sezono kovų scenas ir žaisti savas galvų medžioklės misijas su šia šaunia Boba Fett erdvėlaivio (75312) LEGO kaladėlių versija.
 • Su 2 LEGO minifigūrėlėmis: Boba Fett su blasteriu ir Mandalorian su blasterio šautuvu ir beskaro ietimi bei karbonito kaladėlė išradingo žaidimo galimybėms išplėsti.
 • erdvėlaivis turi rankeną, kad juo būtų patogiau „skraidyti“, atsidarančią kabiną LEGO minifigūrėlei, pasukamus sparnus, 2 smaigų šaudykles, 2 sukamuosius dvigubų blasterių pabūklus (nešaudančius) ir krovinių skyrių karbonito kaladėlei.
 • Rinkinyje taip pat yra transporteris erdvėlaiviui gabenti žeme žaidžiant; be to, jis turi eksponavimo stovą, kad konstruotojai galėtų demonstruoti savo kūrinį stačia skrydžio padėtimi.
 • Šis konstruojamas žaidimo rinkinys suteikia smagių, išradingų žaidimo vienam arba su draugais galimybių ir taps geriausia gimtadienio, šventine ar netikėta dovana pažangiems vaikams nuo 9 metų amžiaus.
 • erdvėlaivisyra 8 cm aukščio, 20 cm ilgio ir 20 cm pločio, todėl jis taps įspūdinga puošmena ir nustebins jūsų mažojo konstruotojo draugus.
 • Ieškote šaunaus konstruojamo žaislo vaikui, kuris neturi LEGO konstravimo patirties? Šis 593 dalių „Žvaigždžių karų“ rinkinys turi nuoseklias instrukcijas, todėl jis galės konstruoti ramiai kaip džedajus.
 • Yra LEGO Star Wars rinkinių, kurie sužavėtų bet kokio amžiaus gerbėjus, nesvarbu, ar jie nori atkurti įžymias scenas, žaisti vaidmenimis savo istorijas ar tiesiog demonstruoti kaladėlių modelius.
 • LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie lengvai ir patikimai susijungia kiekvieną kartą.
 • LEGO kaladėlės ir dalys yra išbandomos maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka reiklius pasaulinius saugos standartus.

LEGO 75312 Boba Fett erdvėlaivis išleistas 2021m. Rinkinyje yra 593 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 9 metų.
LEGO
S_75312-1_N_S_0
Nauja
1 Vienetas
5702016913859
673419340601
Skaičius
75312-1
EAN
5702016913859
Svoris
0.735 KG
Tema
LEGO Star Wars
Pakuotės matmenys (ixpxa)
28.2 x 26.2 x 7.6 cm
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
593
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
9+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)