LEGO 75320 Snowtrooper Battle Pack
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 75320 Snowtrooper kovos rinkinys


  • Nauja.

19,99 € Su mokesčiais

16,52 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Star WarsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 75320 Snowtrooper kovos rinkinys

Nuostabus Hoto mūšio konstravimo žaislas vaikams

Leiskite jauniesiems gerbėjams konstruoti kariuomenę ir atkurti veiksmą iš filmo „Žvaigždžių karai: imperija kontratakuoja"" naudojant Snowtrooper mūšio rinkinį (75320). Jame yra keturios LEGO minifigūrėlės su įvairiais spinduliniais ginklais, konstruojamu imperijos Hoto greitaeigiu motociklu, e-tinklų sunkiuoju, pakartotinai šaudančiu blasteriu ir sniego apkasais su papildomais šaudmenimis. Šis konstravimo žaislas yra nuostabi dovanėlė ar atlygis kūrybingiems šešių metų ir vyresniems vaikams, papildysiantis jų Snowtroopers kolekciją ir suteiksiantis naujų žaidimo su kitais LEGO Star Wars rinkiniais galimybių. Skaitmeniniai konstravimo įrankiai
Šiame rinkinyje pateikiamos nuoseklios konstravimo instrukcijos. Taip pat peržiūrėkite LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje esančias skaitmenines instrukcijas su mastelio keitimo ir pasukimo peržiūros įrankiais, kurie sustiprins patirtį. Kūrybiškos pramogos
LEGO Group jau daugiau nei du dešimtmečius kuria legendinių Žvaigždžių karų erdvėlaivių, transporto priemonių, vietų ir personažų versijas iš kaladėlių. Galima rinktis iš gausybės konstruojamų, žaidimui ir eksponavimui skirtų modelių, kurie pradžiugins įvairaus amžiaus gerbėjus.

LEGO 75320 Snowtrooper kovos rinkinys yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Star Wars tema.

Funkcijos

  • Konstravimo rinkinys mūšiui žaisti. Naudodami šį LEGO Star Wars Snowtrooper mūšio rinkinį (75320), mažieji galės konstruoti kariuomenę ir atkurti legendines filmo „Žvaigždžių karai: imperija kontratakuoja"" scenas.
  • 4 LEGO minifigūrėlės: Hoto karys žvalgas ir trys sniego kariai, taip pat du spinduliniai ginklai, spindulinis šautuvas ir spindulinis pistoletas.
  • Mini konstruktoriai. Imperijos Hoto greitaeigis motociklas (kuris taip pat dera su 75313 AT-AT rinkiniu), e-tinklų sunkusis pakartotinai šaudantis blasteris ir sniego apkasai su papildomais šaudmenimis.
  • Dovanų idėja šešių metų ir vyresniems vaikams. Dovanokite šį 105 dalių konstravimo žaislą vaikui, kuriam patinka filmas „Žvaigždžių karai: imperija kontratakuoja"", kaip gimtadienio, šventinę dovaną ar paprasčiausia pramoga.
  • Nešiojamas žaidimas. Greitaeigis motociklas yra daugiau nei 3 cm aukščio, 12 cm pločio ir 3 cm gylio, todėl šis kompaktiškas rinkinys tilps vaiko kuprinėje ir juo galima žaisti bet kur.
  • Interaktyvios konstravimo instrukcijos. Instrukcijas rasite pakuotėje ir nemokamoje LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje, kurioje yra skaitmeninių peržiūros įrankių, kurie pagerins konstravimo patirtį.
  • Rinkiniai visų amžių vaikams. LEGO Star Wars rinkiniai leidžia vaikams ir suaugusiems gerbėjams atkurti žymias scenas, išgalvoti savo unikalias istorijas ar tiesiog eksponuoti konstravimo modelius.
  • Aukšta kokybė. LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kurie užtikrina lengvą, patikimą sujungimą kiekvieną kartą.
  • Svarbiausia - saugumas. LEGO kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos tenkina griežtus saugos standartus.

LEGO 75320 Snowtrooper kovos rinkinys išleistas 2021m. Rinkinyje yra 105 dalys. Rinkinyje yra 4 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_75320-1_N_S_0
Nauja
1207 Prekės
5702017155067
673419356701
Skaičius
75320-1
EAN
5702017155067
Svoris
0.125 KG
Tema
LEGO Star Wars
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
105
Pakuotės matmenys (ixpxa)
19.1 x 14.1 x 4.6 cm
Minifigūrų kiekis
4
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)