LEGO 75321 De Razor Crest Microfighter
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 75321 Razor Crest mikrokovotojas


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Star WarsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 75321 Razor Crest mikrokovotojas

Smagi Razor Crest miniatiūra mažiems vaikams

Supažindinkite mažus vaikus su LEGO Star Wars konstravimo žaislais su Razor Crest mikrokovotojo (75321) rinkiniu. Ši miniatiūra, legendinio ginkluoto lėktuvo iš serialo „Žvaigždžių karai: Mandalorietis" LEGO kaladėlių versija turi dvi naujas, nuo 2022 m. sausio pradedamas parduoti smaigų šaudykles ir yra greitai sukonstruojama, todėl veiksmas netruks prasidėti. Rinkinyje taip pat yra Mandaloro kario LEGO minifigūrėlė, aprengta drabužiais iš serialo „Žvaigždžių karai: Mandalorietis" antro sezono, su surenkama reaktyvine kuprine ir spinduliniu pistoletu kūrybingam žaidimui įkvėpti.

Tinka vaikams nuo 6 metų amžiaus
Galvojate įsigyti šį nuostabų konstravimo žaislą kaip dovaną LEGO pradedantiesiems? Nesijaudinkite - pateikiamos paprastos instrukcijos. Šis konstravimo modelis puikiai dera ir su kitais Microfighters rinkiniais, todėl atsivers naujos žaidimo galimybės.

Pramogų galaktika
LEGO Group kuria legendinius erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus iš Žvaigždžių karų visatos nuo 1999 metų. LEGO Star Wars tapo sėkmingiausia grupės tema, kurią sudaro platus aukščiausios kokybės, konstruojamų modelių asortimentas, nustebinsiantis visų amžių gerbėjus.

LEGO 75321 Razor Crest mikrokovotojas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Star Wars tema.

Funkcijos

  • Greitas konstruktorius LEGO Star Wars mikrokovotojas. Maži vaikai gali pradėti savo sukurtas „Žvaigždžių karai: Mandalorietis" misijas su Razor Crest (75321) rinkiniu, kuriame yra dvi smaigų šaudyklės
  • Komplekte yra Mandaloro kario LEGO minifigūrėlė. Mandaloro kario LEGO minifigūrėlė papuošta serialo „Žvaigždžių karai: Mandalorietis" antro sezono drabužiais ir turi spindulinį pistoletą bei reaktyvinę kuprinę kūrybingam žaidimui įkvėpti
  • Mikrokovotojo kombinacijos. Šis surenkamas žaidimų rinkinys dera su kitais LEGO Star Wars mikrokovotojų rininiais ir atveria dar daugiau žaidimo galimybių.
  • Dovanų idėja vaikams nuo šešių metų amžiaus. Padovanokite šį 98 dalių konstravimo žaislą pažangiems vaikams kaip gimtadienio, šventinę dovaną ar netikėta pramoga.
  • Nešiojamas žaidimas. Mikorokovotojas yra 3 cm aukščio, 9 cm ilgio ir 8 cm pločio. Įmeskite jį į vaiko kuprinę, kad juo būtų galima žaisti kelionėse.
  • Nuoseklios instrukcijos. Komplekte yra aiškios, iliustruotos instrukcijos, todėl net neseniai LEGO pradėję konstruoti vaikai sugebės savarankiškai ir užtikrintai sukonstruoti šį ginkluotą lėktuvą iš serialo „Žvaigždžių karai: Mandalorietis".
  • LEGO Star Wars rinkiniai visų amžių vaikams. LEGO Star Wars rinkiniai leidžia kūrybiškiems vaikams ir suaugusiems gerbėjams atkurti scenas iš Žvaigždžių karų sagos, žaisti savo nuotykius ir eksponuoti kolekcinius konstravimo žaislus.
  • Aukščiausia kokybė. Nuo pat 1958 metų, LEGO komponentai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, siekiant užtikrinti, jog jie vienodai ir patikimai susijungia į tvirtus modelius.
  • Saugumo užtikrinimas. LEGO komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir nuodugniai analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 75321 Razor Crest mikrokovotojas išleistas 2021m. Rinkinyje yra 98 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_75321-1_N_S_0
5702017155470
673419356718
Skaičius
75321-1
EAN
5702017155470
Svoris
0.107 KG
Tema
LEGO Star Wars
Pakuotės matmenys (ixpxa)
14.1 x 12.2 x 4.6 cm
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
98
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)