LEGO 75969 Hogwarts De Astronomietoren
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 75969 Hogvartso astronomijos bokštas


 • Nauja.

109,99 € Su mokesčiais

90,90 € Be mokesčių

notifications_active Paskutinė prekė

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Harry PotterAlle LEGO

Aprašymas LEGO 75969 Hogvartso astronomijos bokštas

Kolekcinė žaislinė pilis magiškiems Hario Poterio žaidimams vaidmenimis

LEGO Harry Potter Hogvartso astronomijos bokštas (75969) pilnas bokštelių su pažįstamomis vietomis, šauniais personažais ir autentiškomis detalėmis iš Hario Poterio filmų.

Žaislinė kaladėlių pilis, kurioje verda veiksmas ir Hario Poterio veiksmo
LEGO Hogvartso žaidimo rinkinys suteikia vaikams laisvę apžiūrėti daugybę fantastiškų stebuklingos pilies kambarių su Hariu Poteriu, Hermiona Įkyrėle, Horacijumi Trimitu, Luna Geranore, Neviliu Nevėkšla, Roniu Vizliu, Levanda Rude, Draku Smirdžiumi ir Hedviga. Su tokia gausybe pažįstamų vietų ir populiarių personažų vaikai gali pakartoti filmų scenas ir istorijas įskaitant „Haris Poteris ir Netikras princas, bei leisti į daugybę savo pramanytų nuotykių.

Kolekciniai žaislai, magiškos minifigūrėlės ir nesiliaujantis veiksmas.
Jei ieškote geriausios dovanos savo šeimos nariui ar geriausiam draugui, LEGO Harry Potter žaislai pasižymi neišsemiamomis išradingomis pramogomis vaikams, kuriems patinka konstruoti ir žaisti su LEGO kaladėlėmis.

LEGO 75969 Hogvartso astronomijos bokštas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Harry Potter tema.

Funkcijos

 • Patekę į LEGO Harry Potter Hogtvartso astronomijos bokštą (75969) vaikai gali žaisti vaidmenimis stebuklingas Hogvartso istorijas su mėgstamais personažais, įsimintinomis vietovėmis ir tikroviškomis detalėmis.
 • Šį Hogvartso dovanos rinkinį sudaro daugybė žymių Hario Poterio filmų vietovių, 8 populiarios minifigūrėlės, Hedvigos žaislas ir daugybė autentiškų priedų, įskaitant mandragoros augalus, laiškus, lazdeles arba eliksyrų knygas.
 • Apsilankę eliksyrų mokytojo klasėje ir sudalyvavę jo vakarėlyje vaikai patys gali tapti magijos dalimi, o paskui apžiūrėti mandargorą šiltnamyje, pasisvečiuoti Varno nago miegamajame ir traukti į astronomijos pamoką aukščiausiame pilies bokšte.
 • Su LEGO minifigūrėlėmis, įskaitant Draką Smirdžių ir Nevilį Nevėkšlą, šis unikalus Hario Poterio žaislinis konstravimo rinkinys taps šaunia dovana vaikams nuo 9 metų amžiaus.
 • Modelis yra 40 cm aukščio, 29 cm pločio ir 17 cm gylio bei puikiai dera prie LEGO Hogvarts rinkinių 75953, 75954 ir 75948 (kai kurių rinkinių skaičius ribotas).
 • Nereikia baterijų. Šis betarpiškas Hario Poterio konstravimo rinkinys įkvepia nevaržomoms išradingoms pramogoms, kurios varomos vien vaikų vaizduote.
 • Kai veiksmas sustoja, modelis šauniai papuoš bet kurio vaiko kambarį.
 • Paprastos instrukcijos padeda vaikams pradėti konstruoti ir žaisti iškart. Tyrinėjant stebuklingą žaislinės pilies žaidimo rinkinį laki mažųjų vaizduotė prikurs begalę išradingų žaidimo vaidmenimis galimybių.
 • LEGO Harry Potter konstravimo rinkiniai perkelia filmų veiksmą į tikrovę! Su populiariais personažais ir būtybėmis, šauniomis vietomis ir nuostabiomis ypatybėmis bei priedais jie perduoda magiškas Hario Poterio galias į vaikų rankas.
 • LEGO konstruojami rinkiniai vaikams atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kaladėlių kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą - nereikia net magijos! - nuo pat 1958 metų.
 • LEGO kaladėlės ir detalės mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos standartus pasaulyje. Dėl jie yra tokios puikios dovanos vaikams!

LEGO 75969 Hogvartso astronomijos bokštas išleistas 2020m. Rinkinyje yra 971 dalys. Rinkinyje yra 7 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 9 metų.
LEGO
S_75969-1_N_S_0
Nauja
2 Prekės
5702016616699
673419317917
Skaičius
75969-1
EAN
5702016616699
Svoris
48.0 x 37.8 x7.05 cm
Tema
LEGO Harry Potter
Pakuotės matmenys (ixpxa)
1.44 KG
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
971
Minifigūrų kiekis
7
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
9+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)