LEGO 76145 Amžinųjų puolimas iš padangių
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 76145 Amžinųjų puolimas iš padangių


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Super HeroesAlle LEGO

Aprašymas LEGO 76145 Amžinųjų puolimas iš padangių

Vaikai suvienija jėgas su 2 Amžinųjų superherojais, kad įveiktų piktąjį Klastūną

LEGO Marvel Amžinųjų puolimo iš padangių (76145) veiksmo žaidimo rinkinys perkelia Marvel Studios filmo įspūdžius ir nuotykius mažiesiems superherojams į rankas.

Išradingas veiksmas su superherojais ir Klastūnu
Kai didžiulis sparnuotas Deviant pradeda 2 populiarių Amžinųjų - Ikaris ir Fėjos - užpuolimą, vaikai turi ateiti jiems į pagalbą su visais savo superherojų įgūdžiais. Šis šaunus konstravimo žaislas suteikia gerbėjams galimybę atkurti scenas iš Marvel Studios filmo „Amžinieji“ ir susigalvoti savų išradingų gerbėjų. Naudotis supergaliomis be galo smagu: tikroviškomis Fėjos iliuzijomis ir Ikaris gebėjimu skraidyti. O jei perkate minifigūrėlių gerbėjui, šis nuostabus LEGO žaidimo rinkinys yra vienintelis, kuriame yra Fėjos minifigūrėlė!

Marvel Studios Amžinieji žaidimo rinkiniai
LEGO Marvel Amžinieji konstruojami žaislai yra unikalūs žaidimo rinkiniai su šauniais personažais, kurie įkvepia vaikų vaizduotę išradingai žaisti ir perkelia juos į beribę žaidimo vaidmenim

LEGO 76145 Amžinųjų puolimas iš padangių yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Super Heroes tema.

Funkcijos

  • Įduokite mažiesiems superherojams į rankas veiksmo kupinus nuotykius iš Marvel Studios filmo Amžinieji su nuostabiu LEGO Marvel Amžinųjų puolimas iš padangių (76145) žaidimo rinkiniu.
  • Su 2 LEGO Marvel Amžinųjų minifigūrėlėmis - Ikaris ir Fėja - piktojo Klastūno figūrėle su judančiais sparnais, 2 sai kardais, 1 nindzių kardu ir 2 lazeriniais ginklais - viskas paruošta nesibaigiančiam veiksmui!
  • Sparnuotajam Klastūnui užpuolus 2 pagrindinius Amžinuosius, vaikams prireiks visų jų superherojų galių. Šiame klasikiniame mūšyje tarp gėrio ir blogio išradingas žaidimas vaidmenimis niekad nesibaigia.
  • Ieškote unikalaus superherojų konstruojamo žaislo vaikams? Šis LEGO Marvel Amžinųjų rinkinys su šauniomis minifigūrėlėmis, sparnuota Klastūno figūrėle ir superherojų nuotykiais taps nuostabia dovana vaikams nuo 7 metų amžiaus.
  • Šis LEGO Marvel Amžinųjų Ikaris ir Fėjos mūšio prieš Klastūną, kuris yra 11 cm aukščio, žaidimo rinkinys įtraukia vaikus į superherojų nuotykius ir įspūdingai papuošia vaikų kambarį.
  • Paprastos, aiškios instrukcijos padės vaikams iš karto mėgautis įdomiu konstravimu ir kūrybišku superherojų žaidimu su jų „Marvel Studios“ Keršytojais.
  • LEGO Marvel Amžinųjų žaislai perkelia vaikams į rankas naujojo superherojų filmo veiksmą ir nuotykius! Su šauniais, kolekciniais personažais, išradingais žaidimo vaidmenimis nuotykiais, kurie niekad nesibaigia.
  • LEGO konstravimo žaislai atitinka reiklius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą - nuo pat 1958 metų.
  • LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad šis konstravimo žaislas vaikams atitiktų griežčiausius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 76145 Amžinųjų puolimas iš padangių išleistas 2021m. Rinkinyje yra 133 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_76145-1_N_S_0
5702016831337
673419333900
Skaičius
76145-1
EAN
5702016831337
Svoris
0.1 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
14.1 x 12.2 x 4.6 cm
Tema
LEGO Super Heroes
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
133
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)