LEGO 76149 De dreiging van Mysterio
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 76149 Misterijaus grėsmė


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Super HeroesAlle LEGO

Aprašymas LEGO 76149 Misterijaus grėsmė

Superherojų žaidimas vaidmenimis padeda Žmogui vorui įveikti blogiuką

LEGO Marvel Žmogus voras Mysterio grėsmė (76149) konstravimo žaislas, supažindinantis vaikus su LEGO konstravimu, minifigūrėlių veiksmu ir superšauniais nuotykiais. Žmogaus voro sraigtasparnio ir Mysterio roboto žaidimo rinkinys. Be Žmogaus voro, Ghost Spider ir Mysterio LEGO minifigūrėlių, šį superherojų žaidimo rinkinį taip pat sudaro šaunus voro sraigtasparnis ir galingas Mysterio robotas! Robotas turi ratus ir lanksčias rankas, kuriomis gali pramušti banko seifą. Vaikai gali naudoti Žmogaus voro sraigtasparnio nagus, kad sučiuptų Mysterio ir supančiotų jo robotą tinklu. Paprastos konstravimo instrukcijos paaiškina kiekvieno veiksmo tikslą, o nemokamai atsisiunčiama programėlė „LEGO Life“ leidžia priartinti ir pasukti. Šaunus vaikų veiksmo žaidimo rinkinys. Su transporto priemonėmis, robotais, pastatais, minifigūrėlėmis, ginklais ir įranga LEGO Marvel Žmogaus voro konstravimo rinkiniai suteikia mažiesiems superherojams galimybę atkurti mėgstamas filmų scenas ir išsigalvoti savo

LEGO 76149 Misterijaus grėsmė yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Super Heroes tema.

Funkcijos

 • Šis LEGO rinkinys pradedantiesiems konstruktoriams kupinas veiksmo, pramogų ir populiarių superherojų žaislų. Puikus būdas supažindinti vaikus su LEGO konstravimu ir „Marvel“ Žmogaus voro filmų nuotykiais.
 • Šį šaunų veiksmo kupiną žaislą sudaro Žmogaus voro, Ghost Spider 2020 sausį pasirodysianti Mysterio minifigūrėlė. Taip pat pridedamas Žmogaus voro sraigtasparnis, Mysterio robotas ir bankas, kurį atidarius pasirodo žaislinis seifas!
 • Mysterio atsiveža savo beprotišką robotą, kad šis savo galingomis rankomis įsilaužtų į banką ir pavogtų grobį! Ar Žmogus voras suspės laiku atskristi sraigtasparniu į nusikaltimo vietą ir jį sulaikyti? Ar Ghost Spider pavyks supančioti robotą tinklu?
 • Šis LEGO Marvel Žmogaus voro konstravimo žaislas taps populiaria dovana vaikų gimtadieniams ir Kalėdoms.
 • Šis berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus skirtas konstravimo žaislas suteikia konstravimo iššūkių ir galimybę žaisti su grupe.
 • Su 13 cm ilgio Žmogaus voro sraigtasparniu ir 10 cm aukščio robotu šis superherojų minifigūrėlių žaidimo rinkinys suteikia šaunaus Žmogaus voro veiksmo su begalinėmis individualaus ir grupinio žaidimo galimybėmis.
 • Šiai superherojų dovanai nereikia baterijų - vaikai gali iškart imti ir žaisti! Betarpiški LEGO konstravimo žaislai padeda vaikams lavinti kūrybinį mastymą, išradingą žaidimą vaidmenimis ir problemų sprendimo įgūdžius.
 • Net maži vaikai gali sukonstruoti šį Žmogaus voro žaidimo rinkinį savarankiškai su „Instructions PLUS“. Šį nemokamą ir interaktyvų vadovą su smagiomis priartinimo ir pasukimo funkcijomis galima naudoti su programėle „LEGO Life“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
 • LEGO Marvel Žmogaus voro žaidimo rinkiniai skatina žaisti vaidmenimis veiksmo kupinus superherojų nuotykius. Vaikai gali atkurti filmo scenas, prisigalvoti savo istorijų arba tiesiog sustatyti savo modelius kaip puošmeną.
 • LEGO kaladėlės ir dalys atitinka pačius griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą - nuo pat 1958 metų.
 • LEGO Group ne tik atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus, bet ir mėto, gniuždo, suka, kaitina, lanksto, drasko ir tempia LEGO kaladėles ir dalis, kad galėtumėte neabejoti, ar jos saugios jūsų vaikui.

LEGO 76149 Misterijaus grėsmė išleistas 2020m. Rinkinyje yra 163 dalys. Rinkinyje yra 3 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 4 metų.
LEGO
S_76149-1_N_S_0
5702016619294
673419320405
Skaičius
76149-1
EAN
5702016619294
Svoris
22.2 x 26.2 x 7.6 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.415 KG
Tema
LEGO Super Heroes
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
163
Minifigūrų kiekis
3
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
4+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)