LEGO 76189 Captain America - Hydra confrontatie
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 76189 Kapitono Amerika ir Hydra susirėmimas


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Super HeroesAlle LEGO

Aprašymas LEGO 76189 Kapitono Amerika ir Hydra susirėmimas

Kapitonas Amerika skuba į mūšį savo galingu motociklu

Padėkite jauniesiems superherojams lavinti kūrybinio konstravimo įgūdžius su šiuo klasikiniu LEGO Marvel žaidimo rinkiniu. LEGO Marvel Kapitono Amerika ir Hydra susirėmimas (76189) yra skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus. Jis skatina žaisti drauge ir padeda lavintis.

Puiki pradžia mažiesiems veiksmo herojams
4+ rinkiniai, sukurti mažiesiems konstruotojams, yra kupini įtraukiančių detalių, kad mažyliams būtų smagu žaisti. Dėžutėje, kiekviename kaladėlių maišelyje yra po visą modelį ir personažą, kad vaikai galėtų greitai sukonstruoti ir pradėti žaisti! Rinkinį sudaro iš dalies sukonstruotas motociklas, palengvinantis vaikams konstruoti patiems, o smagus iliustruotas vadovas pateikia aiškias konstravimo instrukcijas - idealiai pritaikytas vaikams, kurie dar nemoka sklandžiai skaityti.

Pramogos visai šeimai
LEGO 4+ žaidimo rinkinys bus ypatinga staigmena ir vaikui, ir visai šeimai. Suaugusieji galės dalintis savo konstravimo žiniomis ir kartu su mažaisiais konstruotojais džiaugtis šauniais lavinamaisiais pasiekimais.

LEGO 76189 Kapitono Amerika ir Hydra susirėmimas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Super Heroes tema.

Funkcijos

  • LEGO Marvel Kapitono Amerika ir Hydra susirėmimas (76189) yra super šaunus superherojaus žaidimo rinkinys, sukurtas lavinti vaikų nuo 4 metų amžiaus vaizduotei, pirštų miklumui ir pasitikėjimui savimi.
  • Su Kapitono Amerika ir Hydra agento minifigūrėlėmis bei konstruojamu motociklu ir diskine šaudykle su nuimamu blasteriu.
  • Vaikai stumia Kapitoną Ameriką ant jo galingo motociklo ir kaunasi su Hydra agentu kaip „Marvel Studios“ filme „Keršytojai: Altrono amžius“ ir prisigalvoja begalę savų superherojų nuotykių.
  • Didelė pradinė kaladėlė ir paprasti konstravimo žingsniai užtikrina, kad vaikai nuo 4 metų amžiaus galėtų užtikrintai konstruoti ir surinkti Kapitono Amerika motociklą stambiais ratais.
  • Motociklas 4 cm aukščio, 11 cm ilgio ir 4 cm pločio, tad bus pakankamai didelis leistis į nepamirštamus nuotykius ir puikiai tiks su juo žaidžiančioms mažoms rankytėms.
  • Smagus iliustruotas vadovas pateikia aiškias instrukcijas - puikiai pritaikyta skaityti nemokantiems vaikams.
  • LEGO 4+ rinkiniai supažindina vaikus su mėgstamais filmų veikėjais, TV personažais ir kasdieniais didvyriais, tad jie norės dalytis pramogomis su tėveliais ir žaidimo draugais.
  • LEGO komponentai tenkina griežčiausius pramonės standartus, todėl visi 4+ rinkiniai yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais - nuo pat 1958 metų!
  • LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitinka griežčiausius vaiko saugos standartus.

LEGO 76189 Kapitono Amerika ir Hydra susirėmimas išleistas 2021m. Rinkinyje yra 49 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 4 metų.
LEGO
S_76189-1_N_S_0
5702016913170
673419339858
Skaičius
76189-1
EAN
5702016913170
Svoris
0.101 KG
Tema
LEGO Super Heroes
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
49
Pakuotės matmenys (ixpxa)
14.1 x 12.2 x 4.6 cm
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
4+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)