LEGO 76386 Zweinstein: Wisseldrank vergissing (Beschikbaar op 1-6-2021)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 76386 Hogvartsas: multisulčių eliksyro klaida


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Harry PotterAlle LEGO

Aprašymas LEGO 76386 Hogvartsas: multisulčių eliksyro klaida

Stebuklinga transformacija su multisulčių eliksyru

LEGO Harry Potter Hogvartsas: multisulčių eliksyro klaida (76386) įkvepia stebuklingiems nuotykiams Hogvartso vonioje.

Minifiūrėlių transformacija su multisulčių eliksyru
Jaunosios raganaitės ir burtininkai jungiasi prie Hario Poterio, Ronio Vizlio ir Hermionos Įkyrėlės, kurie gamina multisulčių eliksyrą. Jo išgėrus, personažai transformuojami į Vinsentą Niurzgą ir Gregorį Gylį, o tai vaikai atlieka apsukdami personažų galvas, kad pasirodytų kitas veidukas, ir pakeisdami plaukus. Tačiau magija gali subjurti, nes Hermiona pavirsta kate! Tai pat laukia ir kiti netikėtumai: išskirtinė auksinė jubiliejinė Hario Poterio minifigūrėlė, 2 atsitiktinės kolekcinės burtininko kortelės ir slaptas tunelis po praustuvu. Kai šis rinkinys suderinamas su LEGO Hario Poterio Hogvartso paslapčių kambariu (76389), slaptas tunelis prisijungia prie 2 kambarių ir dar labiau išplečia žaidimo galimybes. Ši stebuklinga modulinė sistema suteikia vaikams galimybę jungiant kambarius sudėti visą Hogvartso pilies modelį.

LEGO 76386 Hogvartsas: multisulčių eliksyro klaida yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Harry Potter tema.

Funkcijos

  • LEGO Harry Potter Hogvartsas: multisulčių eliksyro klaidos (76386) rinkinyje yra viskas: populiarūs personažai, išradingos ypatybės bei kerintys nuotykiai - ir visa tai žymioje Hogvarsto aplinkoje.
  • Su Hario Poterio, Hermionos Įkyrėlės ir Ronio Vizlio minifigūrėlėmis, konstruojama Vaitoklės Mirtos vonia ir autentiškais priedais.
  • Įspūdingos ypatybės, pavyzdžiui, transformuojamos minifigūrėlės ir slaptas praėjimas, padeda vaikams atkurti sceną iš „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“ bei prisigalvoti savų magiškų istorijų.
  • Šis universalus, konstruojamas žaidimo rinkinys taps idealia dovana jaunosioms raganaitėms ir burtininkams nuo 7 metų amžiaus. Magiškas žaidimo galimybių derinys užtikrina nesibaigiančius nuotykius.
  • Rinkinys yra 8 cm aukščio, 12 cm pločio ir 6 cm gylio bei lengvai jungiamas su LEGO Harry Potter Hogvartso paslapčių kambariu (76389), kad būtų dar smagiau.
  • Šis žaislas priklauso serijai autentiškų, detalių modulinių rinkinių, kuriuos vaikai gali konstruoti ir jungti bei perdėlioti, kad sukurtų nuosavą Hogvartso pilies modelį.
  • Su išskirtine auksine Hario Poterio minifigūrėle magiškam LEGO Harry Potter 20-mečiui paminėti. Jį taip pat sudaro 2 atsitiktinės kolekcinės burtininko kortelių plytelės (vaikai iš viso gali surinkti 16).
  • LEGO Harry Potter žaisluose yra mėgstamų personažų, nuostabių būtybių ir pažįstamų vietovių iš populiarių filmų. Tai - tobula dovana vaikams, kurie nori dalyvauti magiškuose filmų nuotykiuose.
  • LEGO konstravimo rinkiniai tenkina griežčiausius pramonės kokybės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą visuomet - nuo pat 1958 metų.
  • LEGO komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 76386 Hogvartsas: multisulčių eliksyro klaida išleistas 2021m. Rinkinyje yra 217 dalys. Rinkinyje yra 3 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_76386-1_N_S_0
5702016913507
673419339735
Skaičius
76386-1
EAN
5702016913507
Svoris
0.32 KG
Tema
LEGO Harry Potter
Pakuotės matmenys (ixpxa)
26.2 x 14.1 x 7.2 cm
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
217
Minifigūrų kiekis
3
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (1)