LEGO 76398 Hogvartso ligoninės sparnas
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 76398 Hogvartso ligoninės sparnas


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Harry PotterAlle LEGO

Aprašymas LEGO 76398 Hogvartso ligoninės sparnas

Ronis guli ligoninėje, o Haris ir Hermiona keliauja laiku

LEGO Harry Potter Hogvartso ligoninės sparnas (76398) kupinas magiško žaidimo galimybių vaikams nuo 8 metų, pradedant ligonių priežiūra, baigiant kelionėmis laiku laikrodžio bokšte.

Idealiai tinka Hario Poterio gerbėjams
Mažieji burtininkai ir raganos gali prisijungti prie Hario Poterio, Ronio Vizlio ir Hermionos Įkyrėlės margame žaidimo rinkinyje, sukurtame pagal įsimintiną sceną iš filmo „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“. Hogvartso ligoninės sparne yra 3 lovos, pertvara ir Madam Popi Pomfrei stumianti eliksyrų ir saldainių pilną vežimėlį. Ronis guli lovoje su sutvarstyta koja, be to yra buteliukas vimdančio Skele-gro eliksyro. Tuo tarpu laikrodžio bokšte Haris su Hermiona naudojasi Laiko atsuktuvu. Vaikai pasuka laikrodžio bokštelį, kad laikrodžio rodyklės atsisuktų atgal ir jie sugrįžtų į praeitį dar vienam magiškam nuotykiui. Viršutinė ir apatinė rinkinio dalys atsiskiria, kad tarp jų būtų galima įterpti kitus modulius ir rinkinys susijungia su kitais serijos rinkiniais į visą Hogvartso pilį.

LEGO 76398 Hogvartso ligoninės sparnas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Harry Potter tema.

Funkcijos

  • Idealiai tinka Herio Poterio gerbėjams. LEGO Harry Potter Hogvartso Ligoninės sparnas (76398) yra kupinas žaidimo vaidmenimis pramogų, pradedant traumų gydymu ligoninėje, baigiant kelionėmis laiku laikrodžio bokšte.
  • Populiarūs personažai. Su Hario Poterio, Hermionos Įkyrėlės, Ronio Vizlio ir Madam Pomfrei minifigūrėlėmis bei konstruojamu ligoninės sparnu bei laikrodžio bokštu su autentiškais priedais.
  • Daugybė žaidimo būdų. Vaikai gali atkurti žymiąją ligoninės sparno kelionės laiku sceną iš filmo „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ ir prasimanyti begalę kerinčių savų istorijų.
  • Puiki dovana vaikams nuo 8 metų. Ši detali Hogvartso kopija sužavės Hario Poterio filmų gerbėjus ir įkvėps bet kurį vaiką įsitraukti į išradingą žaidimą.
  • Idealiai tinka žaisti ir eksponuoti - šis universalus perkonfigūruojamas rinkinys yra 26 cm aukščio, 20 cm pločio ir 10 cm gylio.
  • Magiškas modalumas. Šis žaislas priklauso rinkinių serijai, kuriuos galima sujungti į bendrą Hogvartso pilį. Taip pat pridedamos dvi atsitiktinės kolekcinės burtininkų kortelės (iš viso yra 16).
  • Daugybė būdų žaisti. Didelis LEGO Hario Poterio žaidimo rinkinių asortimentas suteikia mažiesiems burtininkams, raganoms ir žiobarams mėgstamų personažų, pažįstamų vietų ir stebuklingų nuotykių.
  • Garantuota kokybė. LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria.
  • Užtikrinta sauga. LEGO DUPLO komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 76398 Hogvartso ligoninės sparnas išleistas 2022m. Rinkinyje yra 510 dalys. Rinkinyje yra 4 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 8 metų.
LEGO
S_76398-1_N_S_0
5702017153391
673419355476
Skaičius
76398-1
EAN
5702017153391
Svoris
0.672 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
38.2 x 26.2 x 5.65 cm
Tema
LEGO Harry Potter
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
510
Minifigūrų kiekis
4
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
8+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)