LEGO 76908 Lamborghini Countach
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išpardavimas!−20,01%

LEGO 76908 Lamborghini Countach


 • Nauja.

19,99 € Su mokesčiais

16,52 € Be mokesčių

24,99 €−20,01%

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Speed ChampionsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 76908 Lamborghini Countach

Sukonstruokite ir apžiūrėkite legendinę „Lamborghini Countach“

Vaikai ir automobilių gerbėjai nuo šiol turi galimybę pažinti vieną žymiausių pasaulyje sportinių automobilių su LEGO Speed Champions Lamborghini Countach (76908) konstravimo rinkiniu. Ši visais atžvilgiais stulbinanti detali kopija suteikia įtraukiančią konstravimo patirtį, idealiai tinka eksponuoti ir ją smagu leistis į epines lenktynes!

Skaitmeninės instrukcijos
Prie kolekcinio automobilio pridedamos spausdintos ir skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Interaktyvus skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi puikių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti konstruojamus modelius iš visų kampų.

Inžinerijos ir dizaino legenda
LEGO Speed Champions konstravimo rinkiniai - tai konstruojamos pažangiausių ir įžymiausių pasaulio automobilių versijos. Vaikams ir bet kokio amžiaus automobilių gerbėjams skirti autentiški ir detalūs modeliai idealiai tinka eksponuoti ir smagiai lenktyniauti su kitais Speed Champions serijos automobiliais.

LEGO 76908 Lamborghini Countach yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Speed Champions tema.

Funkcijos

 • Legendinio 8-ojo dešimtemčio „Lamborghini Countach“ LEGO kopija. Modelis vaikams ir saugusiems, kurie dievina novatoriškus galingus automobilius.
 • Kas yra dėžutėje? Šis žaislinio automobilio konstravimo rinkinys turi viską, ko reikia sukonstruoti baltam „Lamborghini Countach“, be to, prie jo pridedamas „Lamborghini“ vairuotojas su šalmu, peruku ir veržliarakčiu.
 • Kolekcionuokite, žaiskite ir eksponuokite. Sukonstruokite nuosavą „Lamborghini Countach“, demonstruokite draugams ir lenktyniaukite vienas su Speed Champions serijos automobiliais.
 • Dovana išskirtinei progai. Šį 262 dalių LEGO Speed Champions Lamborghini Countach (76906) žaidimo rinkinį galima dovanoti gimtadieniui arba bet kuria netikėta proga vaikams arba lenktynių automobilių gerbėjams nuo 8 metų.
 • Įžymios detalės. Šis „Lamborghini Countach“ modelis turi 2 vietų atvirą kabiną ir daugybę autentiškų detalių. Jo matmenys - 4 cm aukščio, 15 cm ilgio ir 7 cm pločio.
 • Šiam šauniam žaisliniam „Lamborghini Countach“ automobiliui nereikia baterijų. Jis maitinamas vaikų vaizduote - dėl to veiksmas niekad nesiliauja!
 • Interaktyvus skaitmeninis konstravimo vadovas. Priartinkite, pasukite ir apžiūrėkite modelį iš visų kampų, konstruodami su LEGO Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
 • Įvertinkite legendinį dizainą. LEGO Speed Champions rinkiniai suteikia vaikams ir automobilių gerbėjams galimybę apžiūrėti žymiausius pasaulio automobilius su kolekciniais modeliais, skirtais žaisti ir eksponuoti.
 • Dėmesys kokybei. LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą.
 • Išbandytas saugumas. Visi LEGO konstravimo žaislai kruopščiai tikrinami, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus.

LEGO 76908 Lamborghini Countach išleistas 2022m. Rinkinyje yra 262 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 8 metų.
LEGO
S_76908-1_N_S_0
Nauja
8 Prekės
5702017156729
673419358736
Skaičius
76908-1
EAN
5702017156729
Svoris
0.305 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
26.2 x 14.1 x 7.2 cm
Tema
LEGO Speed Champions
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
262
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
8+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Available
chat Komentarai (1)