LEGO 76910 Aston Martin Valkyrie AMR Pro ir Aston Martin Vantage GT3
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 76910 Aston Martin Valkyrie AMR Pro ir Aston Martin Vantage GT3


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Speed ChampionsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 76910 Aston Martin Valkyrie AMR Pro ir Aston Martin Vantage GT3

Užimkite startines vietas su 2 pažangiausių „Aston Martin“ lenktynių automobilių žaislais

Štai pergalingas derinys supergreitų automobilių gerbėjams - LEGO Speed Champions Aston Martin Valkyrie AMR Pro ir Aston Martin Vantage GT3 (76910) žaislų konstravimo rinkinys. Nuo šiol galite kolekcionuoti, konstruoti ir tyrinėti šiuos detaliai atkurtus LEGO modelius, kurie suteikia puikią konstravimo patirtį bei idealiai tinka eksponuoti ir pašėlusiai žaisti!

Skaitmeninės instrukcijos
Prie šio Speed Champions rinkinio pridedamos spausdintos ir skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Interaktyvus skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi puikių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti konstruojamus modelius iš visų kampų.

Įkūnykite novatorišką dizainą
LEGO Speed Champions rinkiniai atkuria konstruojamas populiariausių ir pažangiausių pasaulyje automobilių versijas. Smagūs konstruoti kolekciniai modeliai puikiai tinka eksponuoti ir dalyvauti dramatiškose lenktynėse, dėl to jie - puikus pasirinkimas vaikams ir bet kokio amžiaus automobilių gerbėjams.

LEGO 76910 Aston Martin Valkyrie AMR Pro ir Aston Martin Vantage GT3 yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Speed Champions tema.

Funkcijos

  • „Aston Martin Valkyrie AMR Pro“ ir „Aston Martin Vantage GT3“ LEGO versijos. Žaidimo rinkinys vaikams ir automobilių gerbėjams, kurie dievina lenktynių automobilius ir automobilių inovacijas.
  • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko reikia atkurti „Aston Martin Valkyrie AMR Pro“ ir „Vantage GT3“ iš LEGO kaladėlių, bei 2 vairuotojų minifigūrėlės su lenktynių kostiumais, šalmais, perukais ir veržliarakčiais.
  • Kolekcionuokite, žaiskite ir eksponuokite. Šie kolekciniai automobiliai skirti eksponuoti ir žaisti vaidmenimis lenktynių trasos intrigas.
  • Dovana bet kokia proga. 592 dalių LEGO Speed Champions Aston Martin Valkyrie AMR Pro ir Aston Martin Vantage GT3 (76910) galima dovanoti gimtadieniui arba bet kokia proga vaikams ir automobilių gerbėjams nuo 9 metų.
  • Patogu neštis ir laikyti. „Aston Martin Valkyrie AMR Pro“ modelis yra 4 cm aukščio, 19 cm ilgio ir 7 cm pločio.
  • Šiam žaislinio automobilio žaidimo rinkiniui nereikia baterijų. Jis varomas vaikų vaizduote - todėl lenktynių veiksmas niekada nesibaigia!
  • Interaktyvus skaitmeninis konstravimo vadovas. Priartinkite, pasukite ir apžiūrėkite kiekvieną modelį iš visų kampų, konstruodami su LEGO Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
  • Kelią rodo inovacijos. LEGO Speed Champions konstravimo rinkiniai suteikia vaikams ir automobilių gerbėjams galimybę tyrinėti automobilių dizaino inovacijas.
  • Dėmesys kokybei - LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą.
  • Išbandytas saugumas - visi LEGO konstravimo žaislai kruopščiai tikrinami, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus.

LEGO 76910 Aston Martin Valkyrie AMR Pro ir Aston Martin Vantage GT3 išleistas 2022m. Rinkinyje yra 592 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 9 metų.
LEGO
S_76910-1_N_S_0
5702017160849
673419358996
Skaičius
76910-1
EAN
5702017160849
Svoris
0.63 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
35.4 x 19.1 x 7 cm
Tema
LEGO Speed Champions
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
592
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
9+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)