LEGO 76989 Horizon Forbidden West: Tallneck
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 76989 Horizon Forbidden West: Tallneck


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO OverigeAlle LEGO

Aprašymas LEGO 76989 Horizon Forbidden West: Tallneck

Atkurkite aukščiausią mašiną „Horizon“ pasaulyje

Sukonstruokite įspūdingiausią žymiausios „Horizon“ mašinos LEGO kaladėlių modelį (76989) iš „Forbidden West: the Tallneck“. Pasitelkite sumanias konstravimo technikas, kad perteiktumėte autentiškas šios komunikacijos klasės mašinos detales, pradedant glotnia disko pavidalo galva ir baigiant ilgomis, grakščiomis kojomis. eksponuokite Tallneck ant stovo su konstruojamomis „Horizon“ landšafto detalėmis, įskaitant beržo šaką ir surūdijusį šviesoforą. Įspūdingą puošmeną vainikuos 2022 metų gegužės Aloy minifigūrėlė su ginklais ir Watcher figūrėlė su mėlynomis, geltonomis arba raudonomis akimis.

Geriausia dovana
Rinkinyje yra bukletas su nuosekliomis konstravimo instrukcijomis bei istorija, kaip LEGO dizaineriai sukūrė šį modelį, kuris taps maloniu pirkiniu sau arba „Horizon“ dovana artimam žaidimų gerbėjui.

Konstruokite sąmoningumą
Susipažinkite su LEGO rinkiniais suaugusiems. Tai - ramybės oazė betarpiškai, kūrybiškai konstruojant detalius modelius, atspindinčius žaidimų, istorijos, kelionių, sporto, mokslo, technologijų ir pramogų

LEGO 76989 Horizon Forbidden West: Tallneck yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Kita tema.

Funkcijos

  • Atkurkite įsimintiniausią „Horizon“ mainą iš „Forbidden West“. Konstruodami detalų LEGO Tallneck eksponavimo modelį (76989), persikelkite į paslaptingą, mašinų valdomą pasaulį.
  • Aloy ir Watcher. „Horizon“ personažės Aloy LEGO minifigūrėlė turi lanką ir konstruojamą ietį, o Watcher figūrėlei galima išrinkti mėlynas, geltonas arba raudonas akis.
  • Autentiškos Tallneck ypatybės. Disko formos galva, iš kaklo styrančios antenos, uodegą primenančios ataugos ir ilgos Tallneck kojos atkurtos LEGO stiliumi.
  • eksponavimo stovas su pažįstamomis „Horizon“ landštafto detalėmis. Su konstruojama beržo šaka, aukšta žole, surūdijusiu šviesoforu ir aplink jį apsivijusiu vijokliu.
  • Dovanos idėja „Horizon“ gerbėjams. Nudžiuginkite save arba padovanokite šį 1 222 dalių LEGO rinkinį gimtadienio arba šventės proga išradingam draugui, kuriam patinka „Horizon“ žaidimų serija.
  • Kolekcinis modelis. Konstruojamas „Horizon“ Tallneck modelis yra 34 cm aukščio, 23 cm pločio ir 17 cm gylio.
  • Nuoseklus vadovas. Pridedamas bukletas su iliustruotomis konstravimo instrukcijomis bei istorija, kaip LEGO dizaineriai sukūrė modelį, kuris įkūnija „Horizon“ visatą.
  • Kolekciniai LEGO rinkiniai suaugusiems. Šis rinkinys yra dalis LEGO konstravimo rinkinių suaugusiems, kuriems patinka betarpiška, sąmoninga veiklą atsipalaiduoti ir pailsėti.
  • Aukščiausia kokybė. LEGO kaladėlės ir dalys atitinka reiklius pramonės kokybės standartus, kad užtikrintų, jog jos patikimai ir tvirtai susijungtų į tvirtus modelius.
  • Saugos garantija. LEGO komponentai yra nuodugniai išbandomi siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 76989 Horizon Forbidden West: Tallneck išleistas 2022m. Rinkinyje yra 1222 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 18 metų.
LEGO
S_76989-1_N_S_0
5702017156491
673419358392
Skaičius
76989-1
EAN
5702017156491
Svoris
1.21 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
26.2 x 9.4 x 38.2 cm
Tema
LEGO Creator
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
1222
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
18+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (1)