Mokėjimo būdai

Mokėjimo būdai

Jei pateikėte užsakymą per "BricksDirect", už jį galite sumokėti šiais mokėjimo būdais:

Bankiniu pavedimu

Užsakymą "BricksDirect" galite apmokėti pervesdami užsakymo sumą, pateikę užsakymą "BricksDirect", į mūsų banko sąskaitą. Pinigus galite pervesti adresu:

EUR mokėjimai:
IBAN: NL20RABO0157845079
BIC: RABONL2U

Ne EURO mokėjimai:
IBAN: LT243250069022214753
BIC: REVOLT21

Vardan: BricksDirect in Bergeijk

Prašome mokėjimo aprašyme pažymėti savo užsakymo numerį.

Jei mokate išankstiniu pervedimu, gali būti, kad prireiks kelių darbo dienų, kol mes gausime sumą. Jūsų užsakymą išsiųsime gavę mokėjimą. Todėl prašome atsižvelgti į tai, kad užsakymo pristatymas truputį užtruks.

iDeal

Užsakymą "BricksDirect" galite apmokėti per "iDeal". iDeal yra dažniausiai naudojamas internetinis mokėjimo būdas Nyderlanduose. iDeal sukūrė Nyderlandų bankai. iDeal yra labai gerai pažįstamas internetinis mokėjimo būdas Nyderlanduose. Jei mokėsite per "iDeal", iš "BricksDirect" būsite nukreipti į savo Olandijos internetinės bankininkystės aplinką, kad pervestumėte "BricksDirect" užsakymo sumą.

Bancontact

Savo užsakymą "BricksDirect" galite apmokėti per "Bancontact" / "Mister Cash". Belgijos pirkėjams galima apmokėti užsakymą per "Bancontact" / "Mister Cash". Apmokėti per "Bancontact" / "Mister Cash" labai paprasta. Pateikę užsakymą "BricksDirect", būsite nukreipti į savo banko aplinką, kurioje galėsite prisijungti. Kitame ekrane galite sumokėti užsakymo sumą "BricksDirect".

Kredito kortelė

Priimame visas VISA, MasterCard, Maestro ir American Express korteles. Už mokėjimus kredito kortelėmis neimame sandorio mokesčio. Kai mokėjimas bus patvirtintas, išsiųsime jums gaminius. Paprastai informacija patikrinama per kelias minutes, vienu atveju tai gali užtrukti ilgiau nei vieną dieną.

SOFORT Banking

Užsakymą "BricksDirect" galite apmokėti per "SOFORT Banking". SOFORT Banking (anksčiau DirectEbanking) - tai paprastas mokėjimo internetu būdas. Jis naudojamas įvairiose šalyse. Naudodamiesi SOFORT Banking galite apmokėti užsakymą "BricksDirect" šalyje ir užsienyje. SOFORT Banking atitinka aukštas saugumo priemones, susijusias su mokėjimo internetu būdais. SOFORT bankininkystei suteiktas TÜV žmonių duomenų apsaugos sertifikatas.

PayPal (tik mokėjimai eurais)

Užsakymą "BricksDirect" galite apmokėti per "PayPal". Naudodamiesi "PayPal" galite tiesiogiai sumokėti už užsakymą "BricksDirect" internetu. PayPal užtikrina puikią apsaugą ir yra prieinama 190 šalių. Galite susikurti "PayPal" paskyrą, iš kurių mokėjimo būdų pasirinksite, priklauso nuo jūsų pačių pasirinkimo. Jei norite mokėti per "PayPal" kredito kortele arba banko sąskaita, pirmiausia turite ją susieti su savo "PayPal" paskyra. Taip pat yra galimybė pervesti sumą į savo "PayPal" sąskaitą. PayPal" yra paprastas mokėjimo būdas, "PayPal" taip pat siūlo visapusišką pirkėjo apsaugą.

Klarna - Mokėkite vėliau

Mėgstate mokėti vėliau? Tai įmanoma su "Klarna". Gavę užsakymą, gausite mokėjimo apžvalgą savo programėlėje arba el. paštu. Ją galite apmokėti tiesiogiai per programėlę / mokėjimo mygtuką el. pašte arba per 14 dienų. Tai - apsipirkimas internetu be rūpesčių ir be privalomos paskyros.

Klarna - Slice it

Jeigu pasirinkote "Klarna" - "Slice it", sąskaitą galite apmokėti savo tempu. Visi užsakymai, kuriems pasirinkote lankstų pirkimą išsimokėtinai, bus surenkami pagal aiškią mėnesio sąskaitą. Ji visada siunčiama mėnesio viduryje. Jei tai pirmas kartas, kai renkatės pirkimą išsimokėtinai, pirmąją mėnesio sąskaitą išsiųsime kitą mėnesį.