Privatumo politika

Privatumo politika

BricksDirect labai rūpinasi jūsų privatumu. Todėl tvarkome tik tuos duomenis, kurie mums reikalingi mūsų paslaugoms teikti (tobulinti), ir rūpestingai elgiamės su surinkta informacija apie jus ir jūsų naudojimąsi mūsų paslaugomis. Niekada neperduodame jūsų duomenų trečiosioms šalims komerciniais tikslais.

Ši privatumo politika taikoma naudojimuisi svetaine ir "BricksDirect" teikiamomis paslaugomis. Šių sąlygų įsigaliojimo data yra 2018 m. gegužės 25 d. Paskelbus naują versiją, visų ankstesnių versijų galiojimas baigiasi. Šioje privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją apie jus renkame, kam ši informacija naudojama ir su kuo, taip pat kokiomis sąlygomis, jei yra, ši informacija gali būti perduodama trečiosioms šalims. Taip pat paaiškiname, kaip saugome jūsų duomenis, kaip juos apsaugome nuo netinkamo naudojimo ir kokias teises turite dėl mums pateiktų asmens duomenų.

Jei turite klausimų apie mūsų privatumo politiką, galite kreiptis į mūsų kontaktinį asmenį privatumo klausimais, kurio kontaktinius duomenis rasite privatumo politikos pabaigoje.

Dėl duomenų tvarkymo

Žemiau galite perskaityti, kaip tvarkome jūsų duomenis, kur juos saugome (arba pavedame saugoti), kokius saugumo metodus naudojame ir kam duomenys yra prieinami.

Internetinės parduotuvės programinė įranga

Prestashop

Mūsų interneto parduotuvė sukurta naudojant "Prestashop" programinę įrangą. Asmens duomenys, kuriuos mums pateikiate mūsų paslaugoms teikti, bus perduoti šiai šaliai. Prestashop turi prieigą prie jūsų duomenų, kad galėtų teikti mums (techninę) pagalbą, jie niekada nenaudos jūsų duomenų jokiais kitais tikslais. Prestashop privalo imtis tinkamų saugumo priemonių, remdamasi su jais sudaryta sutartimi. Šias saugumo priemones sudaro SSL šifravimo ir griežtos slaptažodžių politikos taikymas. Prestashop naudoja slapukus techninei informacijai apie jūsų naudojimąsi programine įranga rinkti, jokie asmeniniai duomenys nerenkami ir (arba) nesaugomi. Prestashop pasilieka teisę dalytis surinktais duomenimis savo įmonių grupėje, kad galėtų toliau tobulinti paslaugą.

Webhosting

Siteground

Perkame svetainių prieglobos ir el. pašto paslaugas iš "Siteground". Bendrovė "Siteground" tvarko asmens duomenis mūsų vardu ir nenaudoja jūsų duomenų savo tikslais. Tačiau ji gali rinkti metaduomenis apie naudojimąsi paslaugomis. Tai nėra asmens duomenys. Siteground ėmėsi tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad užkirstų kelią jūsų asmens duomenų praradimui ir neteisėtam naudojimui. Pagal konfidencialumo susitarimą "Siteground" privalo išlaikyti konfidencialumą.

Elektroninis paštas ir adresatų sąrašai

Greitasis paštas

Naudojame "Hotmail" paslaugas nuolatiniam verslo el. pašto srautui. Ši šalis ėmėsi tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad kiek įmanoma užkirstų kelią netinkamam jūsų ir mūsų duomenų naudojimui, praradimui ir sugadinimui. "Hotmail" neturi prieigos prie mūsų pašto dėžutės, o visą savo el. pašto srautą laikome konfidencialiu.

Mokėjimų tvarkytojai

Mollie

Mokėjimams (jų daliai) tvarkyti savo internetinėje parduotuvėje naudojame "Mollie" platformą. Mollie apdoroja jūsų vardą, pavardę, adresą ir gyvenamąją vietą bei mokėjimo duomenis, pavyzdžiui, banko sąskaitos arba kredito kortelės numerį. Mollie ėmėsi tinkamų techninių ir organizacinių priemonių jūsų asmens duomenims apsaugoti. Mollie pasilieka teisę naudoti jūsų duomenis, kad toliau tobulintų savo paslaugas, ir šiuo tikslu dalytis (nuasmenintais) duomenimis su trečiosiomis šalimis. Visos pirmiau nurodytos garantijos dėl jūsų asmens duomenų apsaugos taip pat taikomos toms "Mollie" paslaugų dalims, kurioms teikti ji pasitelkia trečiąsias šalis. "Mollie" nelaiko jūsų duomenų ilgiau, nei leidžia įstatymai.

PayPal

Mokėjimams (jų daliai) tvarkyti savo internetinėje parduotuvėje naudojame "PayPal" platformą. PayPal tvarko jūsų vardą, pavardę, adresą ir gyvenamąją vietą bei mokėjimo duomenis, pavyzdžiui, banko sąskaitos arba kredito kortelės numerį. PayPal ėmėsi tinkamų techninių ir organizacinių priemonių jūsų asmens duomenims apsaugoti. PayPal pasilieka teisę naudoti jūsų duomenis, kad toliau tobulintų savo paslaugas, ir dalytis (nuasmenintais) duomenimis su trečiosiomis šalimis kaip šio proceso dalimi. Visos pirmiau nurodytos apsaugos priemonės, susijusios su jūsų asmens duomenų apsauga, taip pat taikomos "PayPal" paslaugų sudedamosioms dalims, kurioms teikti ji pasitelkia trečiąsias šalis. "PayPal" nelaiko jūsų duomenų ilgiau, nei leidžia įstatymai.

Klarna

Savo internetinėje parduotuvėje atliekamiems mokėjimams (jų daliai) apdoroti naudojame "Klarna" platformą. Klarna apdoroja jūsų vardą, pavardę, adresą ir gyvenamąją vietą bei mokėjimo duomenis, pavyzdžiui, banko sąskaitos arba kredito kortelės numerį. Klarna ėmėsi tinkamų techninių ir organizacinių priemonių jūsų asmens duomenims apsaugoti. Bendrovė "Klarna" pasilieka teisę naudoti jūsų duomenis, kad toliau tobulintų savo paslaugas, ir dalytis (nuasmenintais) duomenimis su trečiosiomis šalimis kaip šio proceso dalimi. Visos pirmiau nurodytos garantijos dėl jūsų asmens duomenų apsaugos taip pat taikomos "Klarna" paslaugų sudedamosioms dalims, kurioms teikti ji pasitelkia trečiąsias šalis. "Klarna" nelaikys jūsų duomenų ilgiau, nei leidžia įstatymai.

Stripe

Mokėjimams (jų daliai) mūsų interneto parduotuvėje apdoroti naudojame "Stripe" platformą. Stripe apdoroja jūsų vardą, pavardę, adresą ir gyvenamąją vietą bei mokėjimo duomenis, pavyzdžiui, banko sąskaitos arba kredito kortelės numerį. Stripe ėmėsi tinkamų techninių ir organizacinių priemonių jūsų asmens duomenims apsaugoti. Stripe pasilieka teisę naudoti jūsų duomenis, kad toliau tobulintų savo paslaugas, ir šiuo tikslu dalytis (nuasmenintais) duomenimis su trečiosiomis šalimis. Visos pirmiau nurodytos garantijos dėl jūsų asmens duomenų apsaugos taip pat taikomos "Stripe" paslaugų sudedamosioms dalims, kurioms teikti ji pasitelkia trečiąsias šalis. "Stripe" nelaiko jūsų duomenų ilgiau, nei leidžia įstatymai.

Vertinimai

Kiyoh

Atsiliepimus renkame naudodamiesi "Kiyoh" platforma. Jei paliekate atsiliepimą per "Kiyoh", turite nurodyti savo vardą, pavardę, gyvenamąją vietą ir el. pašto adresą. Šią informaciją "Kiyoh" perduos mums, kad galėtume susieti atsiliepimą su jūsų užsakymu. Jūsų vardą, pavardę ir gyvenamąją vietą "Kiyoh" taip pat skelbia savo interneto svetainėje. Kai kuriais atvejais "Kiyoh" gali susisiekti su jumis, kad pateiktų paaiškinimą dėl jūsų atsiliepimo. Tuo atveju, jei pakviesime jus pateikti atsiliepimą, jūsų vardą, pavardę ir el. pašto adresą perduosime "Kiyoh". Jie naudos šią informaciją tik tam, kad pakviestų jus pateikti apžvalgą. Kiyoh ėmėsi tinkamų techninių ir organizacinių priemonių jūsų asmens duomenims apsaugoti. Kiyoh pasilieka teisę pasitelkti trečiąsias šalis paslaugoms teikti, kurioms mes suteikėme Kiyoh leidimą. Visos pirmiau nurodytos garantijos dėl jūsų asmens duomenų apsaugos taip pat taikomos toms "Kiyoh" paslaugų dalims, kurioms teikti ji pasitelkia trečiąsias šalis. Jūsų asmens duomenis "Kiyoh" saugos tol, kol jūs išsaugosite platformoje paskelbtą apžvalgą. Kiyoh paskyrė duomenų apsaugos pareigūną; jo kontaktinius duomenis rasite Kiyoh interneto svetainėje.

Išsisiuntimas ir logistika

DPD

Jeigu pateikiate mums užsakymą, mūsų darbas yra pasirūpinti, kad siuntinys būtų pristatytas jums. Pristatymams atlikti naudojamės DPD paslaugomis. Todėl būtina, kad jūsų vardą, pavardę, adresą ir gyvenamąją vietą perduotume "DPD". DPD šiuos duomenis naudoja tik sutarties vykdymo tikslais. Jei DPD pasitelkia subrangovus, DPD taip pat suteiks jūsų duomenis šioms šalims.

FedEx

Jeigu pateikiate mums užsakymą, mūsų darbas yra pasirūpinti, kad siuntinys būtų pristatytas jums. Pristatymams atlikti naudojamės "FedEx" paslaugomis. Mums būtina perduoti "FedEx" informaciją apie jūsų vardą, pavardę, adresą ir gyvenamąją vietą. Šiuos duomenis "FedEx" naudoja tik sutarčiai vykdyti. Jei "FedEx" pasitelkia subrangovus, DPD taip pat suteiks jūsų duomenis šioms šalims.

Sąskaitų faktūrų išrašymas ir apskaita

SnelStart

Administravimui ir buhalterinei apskaitai naudojame "SnelStart" paslaugas. Dalijamės jūsų vardu, pavarde, adresu ir gyvenamosios vietos duomenimis bei informacija apie jūsų užsakymą. Šie duomenys naudojami pardavimo sąskaitoms faktūroms administruoti. Savo administravimui ir buhalterinei apskaitai naudojame "SnelStart" paslaugas. Dalijamės jūsų vardu, pavarde, adresu ir miesto duomenimis bei su jūsų užsakymu susijusia informacija. Šie duomenys bus naudojami pardavimo sąskaitoms faktūroms administruoti. Jūsų asmeniniai duomenys bus siunčiami ir saugomi saugiai. "SnelStart" privalo laikytis slaptumo ir jūsų duomenis tvarkys konfidencialiai. "SnelStart" nenaudos jūsų asmens duomenų kitais nei pirmiau aprašytais tikslais.

Išoriniai pardavimo kanalai

Bol.com

Savo produktus (kai kuriuos) parduodame per platformą Bol.com. Jei pateikiate užsakymą per šią platformą, "Bol.com" dalijasi jūsų užsakymo ir asmens duomenimis su mumis. Šią informaciją naudojame jūsų užsakymui apdoroti. Jūsų duomenis tvarkome konfidencialiai ir ėmėmės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo ir neleistino naudojimo.

Amazon

Savo produktus (dalį jų) parduodame per "Amazon" platformą. Jei pateikiate užsakymą per šią platformą, "Amazon" dalijasi jūsų užsakymo ir asmens duomenimis su mumis. Šią informaciją naudojame jūsų užsakymui apdoroti. Jūsų duomenis tvarkome konfidencialiai ir ėmėmės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo ir neleistino naudojimo.

Blokker

Savo straipsnius (jų dalį) parduodame per "Blokker" platformą. Jei pateikiate užsakymą per šią platformą, "Blokker" dalijasi jūsų užsakymo ir asmens duomenimis su mumis. Šią informaciją naudojame jūsų užsakymui apdoroti. Jūsų duomenis tvarkome konfidencialiai ir ėmėmės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo ir neleistino naudojimo.

Cdon

Savo gaminius (jų dalį) parduodame per "Cdon" platformą. Jei pateikiate užsakymą per šią platformą, "Cdon" dalijasi jūsų užsakymo ir asmens duomenimis su mumis. Šią informaciją naudojame jūsų užsakymui apdoroti. Jūsų duomenis tvarkome konfidencialiai ir ėmėmės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo ir neleistino naudojimo.

Fnac

Savo gaminius (jų dalį) parduodame per "Fnac" platformą. Jei pateikiate užsakymą per šią platformą, "Fnac" dalijasi jūsų užsakymo ir asmens duomenimis su mumis. Šią informaciją naudojame jūsų užsakymui apdoroti. Jūsų duomenis tvarkome konfidencialiai ir ėmėmės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo ir neleistino naudojimo.

Cdiscount

Savo gaminius (jų dalį) parduodame per "Cdiscount" platformą. Jei pateikiate užsakymą per šią platformą, "Cdiscount" dalijasi jūsų užsakymo ir asmens duomenimis su mumis. Šią informaciją naudojame jūsų užsakymui apdoroti. Jūsų duomenis tvarkome konfidencialiai ir ėmėmės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo ir neleistino naudojimo.

Kleertjes.com

Savo gaminius (jų dalį) parduodame per "Kleertjes.com" platformą. Jei pateikiate užsakymą per šią platformą, tuomet "Kleertjes.com" dalijasi jūsų užsakymo ir asmens duomenimis su mumis. Šią informaciją naudojame jūsų užsakymui apdoroti. Jūsų duomenis tvarkome konfidencialiai ir ėmėmės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo ir neteisėto naudojimo.

Fruugo

Savo gaminius (jų dalį) parduodame per "Fruugo" platformą. Jei pateikiate užsakymą per šią platformą, "Fruugo" dalijasi jūsų užsakymo ir asmens duomenimis su mumis. Šią informaciją naudojame jūsų užsakymui apdoroti. Jūsų duomenis tvarkome konfidencialiai ir ėmėmės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo ir neleistino naudojimo.

BrickLink

Savo gaminius (jų dalį) parduodame per "BrickLink" platformą. Jei pateikiate užsakymą per šią platformą, "BrickLink" dalijasi jūsų užsakymo ir asmens duomenimis su mumis. Šią informaciją naudojame jūsų užsakymui apdoroti. Jūsų duomenis tvarkome konfidencialiai ir ėmėmės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo ir neleistino naudojimo.

BrickOwl

Savo gaminius (kai kuriuos) parduodame per "BrickOwl" platformą. Jei pateikiate užsakymą per šią platformą, "BrickOwl" dalijasi jūsų užsakymo ir asmenine informacija su mumis. Šią informaciją naudojame jūsų užsakymui apdoroti. Jūsų duomenis tvarkome konfidencialiai ir ėmėmės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo ir neleistino naudojimo.

Duomenų tvarkymo tikslas

Bendrasis duomenų tvarkymo tikslas

Jūsų duomenis naudojame tik savo paslaugų teikimo tikslais. Tai reiškia, kad duomenų tvarkymo tikslas visada yra tiesiogiai susijęs su jūsų pateiktu užsakymu. Jūsų duomenų nenaudojame (tikslinės) rinkodaros tikslais. Jei dalijatės su mumis duomenimis ir mes naudojame šiuos duomenis, kad vėliau su jumis susisiektume - ne jūsų prašymu - paprašysime jūsų aiškaus leidimo tai daryti. Jūsų duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus, kai reikia laikytis apskaitos ir kitų administracinių įsipareigojimų. Visos šios trečiosios šalys yra įpareigotos laikytis paslapties pagal jų ir mūsų susitarimą, priesaiką arba teisinę prievolę.

Automatiniu būdu renkami duomenys

Duomenys, kuriuos automatiškai renka mūsų svetainė, tvarkomi siekiant toliau tobulinti mūsų paslaugas. Šie duomenys (pavyzdžiui, jūsų IP adresas, interneto naršyklė ir operacinė sistema) nėra asmens duomenys.

Bendradarbiavimas su mokesčių ir baudžiamųjų bylų tyrimais

Kai kuriais atvejais "BricksDirect" gali būti laikoma teisiškai įpareigota dalytis jūsų duomenimis, susijusiais su valstybiniais mokesčių ar baudžiamųjų bylų tyrimais. Tokiu atveju esame priversti dalytis jūsų duomenimis, tačiau tam priešinsimės pagal įstatymų suteiktas galimybes.

Saugumo laikotarpiai

Jūsų duomenis saugome tol, kol esate mūsų klientas. Tai reiškia, kad jūsų kliento profilį saugosime tol, kol nurodysite, kad nebenorite naudotis mūsų paslaugomis. Jei mums tai nurodysite, mes tai taip pat laikysime užmiršimo prašymu. Pagal galiojančius administracinius įpareigojimus privalome saugoti sąskaitas faktūras su jūsų (asmens) duomenimis, todėl šiuos duomenis saugosime tol, kol tęsis galiojantis laikotarpis. Tačiau darbuotojai nebeturės prieigos prie jūsų kliento profilio ir dokumentų, kuriuos parengėme pagal jūsų užsakymą.

Jūsų teisės

Pagal galiojančius Anglijos ir Europos teisės aktus jūs, kaip duomenų subjektas, turite tam tikras teises, susijusias su mūsų arba mūsų vardu tvarkomais asmens duomenimis. Toliau paaiškiname, kokios tai teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti. Iš esmės, siekdami užkirsti kelią piktnaudžiavimui, jūsų duomenų kopijas ir nuorašus siųsime tik mums jau žinomu jūsų el. pašto adresu. Jei duomenis norėsite gauti kitu el. pašto adresu arba, pavyzdžiui, paštu, paprašysime jūsų nurodyti savo tapatybę. Mes saugome apdorotų prašymų įrašus; pamiršus prašymą, saugome nuasmenintus duomenis. Visi pareiškimai ir duomenų kopijos bus siunčiami mašininio duomenų skaitymo formatu, kurį naudojame savo sistemose. Turite teisę bet kuriuo metu pateikti skundą Asmens duomenų apsaugos tarnybai, jei įtariate, kad jūsų asmens duomenis naudojame netinkamai.

Teisė

Turite teisę bet kuriuo metu peržiūrėti duomenis, kuriuos tvarkome ar tvarkėme ir kurie yra susiję su jūsų asmeniu arba kuriuos galima susieti su jumis. Tokį prašymą galite pateikti mūsų kontaktiniam asmeniui privatumo klausimais. Atsakymą į savo prašymą gausite per 30 dienų. Jei jūsų prašymas bus patenkintas, mums žinomu el. pašto adresu atsiųsime jums visų duomenų kopiją su šių duomenų tvarkytojų, kurie juos saugo, apžvalga, nurodydami kategoriją, pagal kurią šiuos duomenis saugome.

Teisė ištaisyti duomenis

Turite teisę bet kuriuo metu gauti duomenis, kuriuos tvarkome (arba tvarkėme) ir kurie yra susiję su jūsų asmeniu arba kurie gali būti susieti su jumis. Tokį prašymą galite pateikti mūsų kontaktiniam asmeniui privatumo klausimais. Tuomet atsakymą į savo prašymą gausite per 30 dienų. Jei jūsų prašymas bus patenkintas, mūsų užregistruotu el. pašto adresu atsiųsime jums patvirtinimą, kad duomenys buvo pakoreguoti.

Teisė į duomenų tvarkymo apribojimą

Turite teisę bet kuriuo metu apriboti duomenis, kuriuos tvarkome (arba kuriuos tvarkome), susijusius su jūsų asmeniu arba kuriuos galima susieti su jumis. Tokį prašymą galite pateikti mūsų kontaktiniam asmeniui privatumo klausimais. Tuomet atsakymą į savo prašymą gausite per 30 dienų. Jei jūsų prašymas bus patenkintas, mūsų turimu el. pašto adresu atsiųsime patvirtinimą, kad duomenys nebebus tvarkomi, kol nepanaikinsite apribojimo.

Teisė perduoti duomenis

Turite teisę bet kuriuo metu reikalauti, kad duomenis, kuriuos tvarkome arba kuriuos tvarkėme ir kurie yra susiję su jūsų asmeniu arba kurie gali būti susieti su jumis, tvarkytų kita šalis. Tokį prašymą galite pateikti mūsų kontaktiniam asmeniui privatumo klausimais. Atsakymą į savo prašymą gausite per 30 dienų. Jei jūsų prašymas bus patenkintas, mums žinomu el. pašto adresu atsiųsime jums visų duomenų apie jus, kuriuos tvarkėme arba kuriuos mūsų nurodymu tvarkė kiti duomenų tvarkytojai ar trečiosios šalys, kopijas arba nuorašus. Tokiu atveju greičiausiai nebegalėsime toliau teikti paslaugos, nes tokiu atveju nebegalėsime užtikrinti saugaus duomenų failų susiejimo.

Prieštaravimo teisė ir kitos teisės

Jūs turite teisę nesutikti, kad "BricksDirect" arba jos vardu būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys. Jei prieštaraujate, mes nedelsdami nutrauksime duomenų tvarkymą, kol bus išspręstas jūsų prieštaravimas. Jei jūsų prieštaravimas bus pagrįstas, mes pateiksime jums tvarkomų (arba tvarkytų) duomenų kopijas ir (arba) nuorašus, o vėliau duomenų tvarkymą visam laikui nutrauksime. Taip pat turite teisę, kad jums nebūtų taikomas automatizuotas individualių sprendimų priėmimas arba profiliavimas. Mes netvarkysime jūsų duomenų taip, kad ši teisė būtų taikoma. Jei manote, kad taip yra, kreipkitės į mūsų kontaktinį asmenį privatumo klausimais.

Skustukai

Google Analytics

Mūsų svetainėje slapukus, kaip "Analytics" paslaugos dalį, talpina JAV bendrovė "Google". Šią paslaugą naudojame siekdami stebėti ir gauti ataskaitas apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Pagal galiojančius įstatymus ir teisės aktus šis duomenų tvarkytojas gali būti įpareigotas suteikti prieigą prie šios informacijos. Mes neleidome "Google" naudoti gautos "Analytics" informacijos kitoms "Google" paslaugoms.

Trečiųjų šalių slapukai

Jeigu trečiųjų šalių programinės įrangos sprendimai naudoja slapukus, tai nurodoma privatumo deklaracijoje.

Privatumo politikos pakeitimai

Pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti privatumo politiką. Tačiau naujausią versiją visada rasite šiame puslapyje. Jei nauja privatumo politika turės įtakos tam, kaip mes tvarkome apie jus jau surinktus duomenis, apie tai jus informuosime el. paštu.

Kontaktiniai duomenys

BricksDirect
Elskensakker 30
5571SK Bergeijk
Nyderlandai

Telefonas: +31 (0) 497 337145

Elektroninio pašto adresas: info@bricksdirect.com

Kontaktinis asmuo privatumo klausimais

Niels Roest